Fotbalisté SK Hranice doma remizovali s juniorkou Baníku Ostrava

HRANICE - Dalším kolem pokračovala o víkendu fotbalová divize, skupina E. Do Hranic přijela rezerva Baníku Ostrava a oba soupeři se o body rozdělili rovným dílem.

18.9.2007

Hraničtí fotbalisté urvali v domácím prostředí s juniorkou Baníku Ostrava jediný bod. Foto: Ilustrační foto: archiv SK Hranice

SK Hranice-FC Baník Ostrava B 2:2 (2:1)

Juniorka Baníku Ostrava se jako obvykle prezentovala důslednou obrannou činností s vysokými středními obránci, kde zejména Pavlík podal takřka bezchybný výkon, běhavou zálohou, v níž dominoval Ficek, a v útočné řadě dělal problémy domácí obraně urostlý Myšinský.

Hranice chtěly navázat na slušné výkony z posledních zápasů a téměř se jim to podařilo. V 18. minutě po zahraném rohovém kopu se k odraženému míči dostal Ferenc a zajistil Hranicím vedení.

O dvacet minut později se obranou Baníku proháčkoval Modelský a na šestnátce přehodil vysoké obránce, kteří řešili tuto situaci sražením míče do vlastní branky - 2:0. Až do této minuty se hrál oboustranně pohledný fotbal.

V závěru poločasu však domácí zbytečně nakopávali míče, nenapadali soupeře v rozehrávce, a to se jim vymstilo, když gólem do šatny snížil Ficek. Úvod druhého dějství lépe vyšel Baníku a v 53. minutě srovnal Přecechtěl na konečných 2:2.

Celá druhá půle byla poznamenána nerovností terénu, takže bylo vidět více bojovnosti a nasazení než kombinace. Přesto si obě družstva vytvářela gólové šance. Baník nastřelil břevno, domácí Bušina se po křižné přihrávce ocitl před brankářem, jeho střela byla sice prudká, ale trefila gólmana, a tak se na výsledku již nic nezměnilo.

„Myslím si, že nerozhodný výsledek je spravedlivým vyjádřením sil, i když je pravda, že jsme vedli 2:0. V závěru utkání mohlo dojít jak k zisku, tak i k ztrátě bodů, avšak ani hosté ani my jsme neproměnili brankové příležitosti,“ řekl po utkání Kubica, trenér SK Hranice.

Sestava: Vítek - Michálek, Král, Richter, Bočan - Fiala, Málek, Modelský, Feranc - Rybařík (78. Rebenda), Dohnal (62. Bušina). ŽK: Bočan, Král, Rybařík, Bušina - Přecechtěl. Rozhodčí: Ludvík. Diváci: 350.

18.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

Kabelkový veletrh v malém sále Městského domu v Přerově
18

I vaše kabelka může pomoci! Přispějte do charitativního Kabelkového veletrhu

Primátor Přerova Vladimír Puchalský nechal ve městě vylepit plakáty s kontaktem na Děti Země, které blokují stavbu dálnice D1 Říkovice - Přerov.
2

Nezdržujte stavbu D1! Primátor nechal vylepit plakáty s kontaktem na Děti Země

Do filmového nebe odešla Květa Fialová, Tornádo Lou z Limonádového Joe

Ve věku 88 let zemřela česká filmová legenda Květa Fialová. Slavnou herečku znali diváci především jako zpěvačku Tornádo Lou z westernové parodie Limonádový Joe, hraběnku z komedie Adéla ještě nevečeřela či z klasiky Babička a Šarlotu z Účastníků zájezdu.

Škaredé počasí, krásná auta. Veteráni se loučili jízdou Hranickem

Nablýskané automobily a motocykly, které se řadí do kategorie „veterán“, jeli v neděli 24. září svou poslední letošní jízdu. Sezona totiž končí a bylo nutné ji završit okázalou jízdou, která započala v Lipníku nad Bečvou.

Ústí poprvé padlo, ve Frýdlantu je potopil dalekonosný projektil

První porážku v sezoně připravil fotbalistům Ústí Frýdlant nad Ostravicí. Ten tak potvrdil vzrůstající formu a ukončil divizní nadvládu nováčka z Hranicka. Sokol po nedělní prohře 0:1 klesl na čtvrté místo tabulky.

Vrchol krize. Hranice doma padly i s nováčkem z Bohumína

Popáté v řadě bez bodu, od změny na trenérském postu jde o třetí porážku, navíc po druhé za sebou na domácím hřišti. Situace fotbalového oddílu SK Hranice začíná být kritická.