Fotbalisté Hranic jen remizovali, a opět 2:2

Orlová, Hranice – Ani v osmém hraném jarním kole divize nezískali hraničtí fotbalisté tolik potřebné tři body. V Orlové byly k vidění dva rozdílné poločasy.

4.5.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Daniel Seifert

Hosté museli už téměř po půlhodině hry dotahovat dvoubrankové manko, nakonec však mohli i zvítězit. Utkání ovšem po devadesáti minutách skončilo remízou 2:2, což je pro Hranice tradiční jarní výsledek.

FK Slavia Orlová – SK Hranice 2:2 (2:1)

Po počátečním oťukávání se domácí po zaváhání středu obrany Hranic dostali v 19. minutě do vedení, když se prosadil Zdeněk Kadlčík.

Další pohroma pro hosty přišla ve 27. minutě, to se po chybě Kundráta dostal k míči Slávista Urban a zvýšil na 2:0.

Hráči Orlové byli v této fázi utkání lepším týmem, Hranice se však rychle oklepaly a z pohledné fotbalové akce po ose Modelský-Pulkert-Kuchař-Zachar posledně jmenovaný hlavou snížil na 1:2.

Druhá půle poté jasně vyzněla pro hosty. Ti posílili útočnou činnost nasazením Ference a na hře to bylo znát. Už v 52. minutě byl v obrovské šanci Fiala, ale jeho střelu mezi nohy brankář vyrazil.

Snaha hranických fotbalistů byla takřka korunována v 68. minutě. To Derych zahrával trestný kop, Pulkert hlavou rozvlnil síť, ale branka nebyla uznána.

Kýžené a spravedlivé vyrovnání přišlo v 85. minutě – na centr Chrastiny si naběhl Ferenc a jeho hlavička skončila za brankovou čárou. Po zbytek utkání si hosté vynutili ještě větší herní převahu, ale vítěznou branku to už nepřineslo. Hraničtí tak na jaře popáté uhráli výsledek 2:2.

Branky: 19. Zd. Kadlčák, 27. Urban – 30. Zachar, 85. Ferenc.

Sestava SK Hranice: Sobek – Chrastina, Henkl, Kundrát, Kuchař (50. Ferenc) – Pulkert (90. Hanák), Kufa, R. Derych, Modelský – Fiala, Zachar.

Další utkání hrají Hraničtí už zítra, kdy od 16.30 hodin přivítají v domácím prostředí osmou Porubu.