Zápas 2. kola poháru začali lépe hosté. Možnosti Hlouška, Hrubého, Fialy ani Juřátka ale gólem neskončily. Po přestávce se začaly osmělovat Hranice. Brankáře Uvízla prověřili Dohnal, Michálek a Ferenc.

Deset minut před koncem mohl rozhodnout Hloušek, který těsně minul. Vzápětí šanci Dohnala zlikvidoval na druhé straně Uvízl. A tak došlo na penaltový rozstřel. Ten vyhrál Uničov 5:3.

„V první půli jsme měli i štěstí, ale pak jsme se rozehráli k dobrému výkonu. Kluci nezklamali,“ řekl trenér Hranic Zdeněk Kurfürst.

„Začali jsme dobře, ale po našich neproměněných šancích náš výkon upadal a domácí nás potrápili. V penaltovém rozstřelu jsme byli šťastnější,“ uvedl trenér Uničova Zdeněk Strouhal.

Ve 3. kole čeká Uničov lepší z dvojice Jablonec – Letohrad.

SK Hranice – SK Uničov 0:0, na p. k. 3:5

Rozhodčí: Pochylý – Páral, Antoníček. ŽK: Michálek – Novosad, Toman. Diváci: 300.
Hranice: Průcha – Punčochář (46. Kuchař), Michálek, Král, Bočan – Ferenc (75. Málek), Bušina, Kufa, Pulkert (71. Vavřík) – Dohnal, Modelský. Trenér Zdeněk Kurfürst.
Uničov: Uvízl – Novosad, Poštulka, Vejvoda, Juřátek – Fial, Toman (90. Žmolík), T. Večeřa, Svačina (77. Vybíhal) – Hloušek, Hrubý. Trenér Zdeněk Strouhal.