Odpovědi na tyto a mnohé další otázky se ukrývají na stránkách knihy Jak jsem potkala Brusel, kterou její autorka, novinářka a publicistka Kateřina Farná, představí na své besedě s posluchači ve čtvrtek 24. září od 17 hodin v Městské knihovně v Přerově.

Knihu plnou zajímavých reportáží, osobních postřehů a zážitků, vtipných glos i vážných témat najednou bude možné na besedě zakoupit a poté na bruselskou cestu neformálně navázat v kavárně Nebe počká v samém centru Přerova.

Počet míst na besedě je omezen, proto si své místo v knihovně dopředu rezervujte.

Kateřina Farná (1983) působila v Bruselu více než čtyři roky jako korespondentka deníku Právo. Přispívala také na svůj blog Bruselská sojka a publikovala ve slovenském Denníku N.

Z rodinných důvodů se absolventka pražské Fakulty sociálních věcí Univerzity Karlovy nemohla naplno věnovat psaní o evropské politice, a tak se zaměřila na „cvrkot kolem“.

Výsledkem je mj. několik výjimečných příběhů, které do českého mediálního prostoru přinesla. Líbí se jí laskavý humor a váží si všech, kteří hájí dobré hodnoty a nebojí se být sami sebou, i když to nemusí být pohodlné.

Andrea Kopečková, Městská knihovna v Přerově