Přes půl stovky hráčů bojovalo o to, aby se jejich jmenovka dostala na podstavec trofeje reprezentující tento turnaj. Člověče, nezlob se, jak všichni víme, opravdu není složité.

Tato hra, která je v mysli lidí spojena s dětmi, dokázala výborně pobavit dospělé hráče v rozmezí od teenagerů, až po důchodce. Po prvním rozlosování se rozpoutaly nelítostné boje u všech hracích stolů.

Nejslavnější výrobek milotické továrny- trubkový dvouvařič 038.
Konec výroby vařičů v Miloticích nad Bečvou a v České republice

Výkřiky nadšení i zcela opačné emoce se ozývaly po celou dobu turnaje, který trval šest hodin. Po čtyřech základních kolech a semifinále byla určena čtveřice, která si to rozdala o celkového vítěze.

Z nelítostného boje, u kterého se dobře bavili i přihlížející diváci, vyšla nakonec vítězně Kristýna Němcová. Za ní se seřadili ostatní účastnící finále v tomto pořadí – Helena Vinklárková, Radim Janásek a Milan Vinklárek.

Maškarní bál 2024, Skalička.
Sokolovna ve Skaličce se proměnila v rejdiště dětí. Užívaly si maškarní bál

Vítězové obdrželi věcné ceny a spokojení účastníci se rozešli do svých domovů. Zábava, odreagování od běžného života a posezení s přáteli je hlavní věcí, proč je turnaj pořádán a můžeme říct, že tuto funkci plní stoprocentně.

Turnaje se zúčastňují hráči z Opatovic, ale už léta si přijíždějí změřit své síly také aktéři z okolí. Letos byli nejvzdálenější účastníci z Itálie a Ostravy.

Tak na shledanou příště, pevné nervy po celý rok a „HLAVNĚ KLÍDEK“.