V odpoledních hodinách se ve školní družině a na chodbách shromáždilo velké množství malých i velkých dětí, aby se všichni pustili do pilné práce.

Děti dlabaly dýně, vyřezávaly do nich různé ornamenty a zdobily je přírodninami. A že se jich letos sešlo!!!!! Nejen těch dýní, ale i dětí.

Po dlouhé době se zase konala společná akce našich školáků. Všude bylo velmi rušno, práce dětem šla od ruky. Těm úplně malým pomáhali žáci z druhého stupně – hezké propojení „malých a velkých“ kamarádů.

Krásná podzimní výzdoba krášlí exteriér Zoologické zahrady ve Zlíně.
Tip na výlet: Děsivá a krásná zároveň. Taková je podzimní Zoo ve Zlíně

Také se objevilo pár maminek a jedna babička, které pomáhaly nejen těm svým vlastním dětem, ale komukoliv, kdo potřeboval. Moc děkujeme a chválíme je!

Když byla práce hotová, výzdoba dokončená, všude uklizeno, nastal čas na vydatnou svačinku. Rodiče připravili i se svými dětmi báječné halloweenské občerstvení (napekli úžasné dobroty, vyrobili chlebíčky jako strašidelné obličeje, tousty se na nás smály téměř bezzubými ústy atd.)

Ve škole nám navařily paní kuchařky krvavý nápoj – rozumějte – červený ovocný čaj a za pár chvil nezbyla ani kapka a ani drobek z dobrot. Tak to bylo výborné.

Agility DDM Hranice měl úspěšný závěr sezony 2021.
Agility DDM Hranice a úspěšný závěr sezony venkovních závodů 2021

Po takové svačince a několika soutěžích a hrách se začaly děti připravovat na strašidelnou stezku odvahy po celé škole. Když se již venku začalo stmívat, naši odvážlivci, v krásných kostýmech, se chystali na tuto cestu plnou dobrodružství, strašidel (v podání našich žáků z druhého stupně) a tajemné hudby a divných zvuků.

Všichni to zvládli na výbornou. Na konci této cesty dostaly naše odvážné děti sladké odměny.

Výlov rybníku Choryně Velká v Hustopečích nad Bečvou, neděle 31. října 2021.
VIDEO: Rybí tatarák, hranolky, pstruh nebo smažený kapr. I to byl výlov Choryně

Chci také poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci této strašidelné akce a také všem sponzorům, kteří přispěli na odměny pro děti.

Děkujeme tedy všem sponzorům a ještě jednou všem, kteří přinesli občerstvení pro děti.

Hana Kelnarová

Bohuňovická cyklostezka, podzim 2021.
Čtenáři nafotili čarokrásný podzim. Podívejte se, jak je krásná střední Morava