Počasí bylo nejisté, protože v pátek celý den pršelo a v sobotu taky spadla nějaká ta kapka, ale nakonec vyšlo i sluníčko a akce se mohla uskutečnit na Výletišti. Před 17 hodinou už přicházely první hallowenské bytosti. Měly za úkol si vyrobit lucerničku, kde si daly svíčku, pak vymalovat hrníček, ještě měli za úkol určit, co snědli.

Také určovali, co se skrývá v krabici za předmět. A nakonec to byla strašidelná stezka odvahy, kde děti hledaly poklad. Ale tady se vydaly skupinky, takže všichni se vrátili v pořádku.

Hody 2023 ve Skaličce.
Skaličské hody doprovázela vůně vepřového a nádherné počasí. Podívejte se

Kulturní komise, jako vždy, napekla sladkosti ve tvaru pusinek, strašidla z lineckého těsta, mafíny a také dort. Hroznové víno bylo nabízeno v kelímcích, želé bombóny s hellowinskýma strašidlama a nealko, ale už bez strašidel. Děti se strašily navzájem, běhaly po celém areálu , prostě si to užívaly.

To už byl zapálen táborák, kde si každý mohl opéct buřta anebo si objednat hranolky. Na dětech už byla vidět únava, hlavně na těch menších a tak odcházeli s rodiči domů plni dojmů a zážitků a někteří i se slzičkama, že by tam ještě zůstaly.

Setkání seniorů v Jindřichově.
Na setkání seniorů v Jindřichově vystoupili žáci místní základní školy

Poté organizátoři uklidili rekvizity a s ostatními se shodli, že to byl zase další vydařený večer hlavně pro děti.
Poděkování všem, kdož se podílel na hladkém průběhu akce.