Jaké svařáky či punče můžeme koupit na trzích? Mezi jistě už tradiční patří Olomoucký punč. Ten je možné si dát s ovocem nebo s dalším alkoholem, například tuzemák, amaretto nebo Griotka.

Pro ty nejmenší je k dispozici dětský punč s gumovými medvídky. K oblíbeným jistě patří Francouzský punč. Zde můžete ochutnat punč z červeného i bílého vína s ovocem.

Valtr Racing Team před odjezdem na Rallye Dakar 2024 ve Šternberku.
Valtr Racing Team před odjezdem na Rallye Dakar 2024 na skok ve Šternberku

Na výběr je punč s jahodami, ananasem, pomerančem nebo s třešněmi. Stánek zaujme originálními názvy punčů, například Angelika nebo Madame de Pompadour.

Wiener punch láká svými tradičními hrníčky, které je možné zakoupit místo plastových kelímků. Punč v nich jistě chutná dobře. Zde nabízí svařené červené i bíle víno s ovocem a kořením.

Nejvíc je zajímavý Schneeman punch, který je s příchutí amaretta. Zajímavý je také Irský punč. Stánek je laděný do zelených barev. Zde nabízí punč s Jameson nebo s Tulamore Dew.

Děti z kroužku Pohádková muzika při ZŠ Nedvědova v Olomouci zpívaly dětem.
Žáci ze ZŠ Nedvědova v Olomouci zpívají dětem. Vítali malé občánky

Lions punč na Horním náměstí zaujme svým rumovým punčem. Výtěžek prodeje, jak uvádějí na plakátu na stánku, půjde na pomoc lidem v nouzi. 

Pro lidi, co nemají chuť na alkohol, zde nabízejí horké nealko jablko, švestka, nebo zázvor.