Ženy pojaly oslavy MDŽ v retro stylu. Nechyběla tedy spartakiádní rozcvička na legendární písničku Poupata, typické úborové doplňky nebo předání karafiátu.

Hlavní náplní však byly volejbalové výkony na hřišti. Do soubojů o 3. místo se probojovala družstva Sokol Hranice a Sokol Bělotín. Po vyčerpávajícím semifinále zbylo více sil týmu z Bělotína, který získal 3.místo a Sokol Hranice obsadil nepopulární 4. příčku.

Studenti Gymnázia Hranice vytvořili 3D model České republiky.
Studenti Gymnázia Hranice vytvořili 3D model České republiky

Ve finále proti sobě nastoupily dívky z týmu Mickeyho klubík a zkušené ženy z týmu Malá Lucka tým. Lehký generační rozdíl byl na hřišti okamžitě smazán. Obě družstva předváděla razantní útok, výborné nahrávky i obětavost v poli. Nakonec si první místo odnesl Malá Lucka tým.

Putovní retro pohár tak zůstal doma v Hranicích a částečně i hranickému sokolu, ke kterému část vítězných hráček patří. Na 2. místě se umístila nejmladší děvčata z týmu Mickeyho klubík.

Košt slivovice a pomazánek v Horních Těšicích.
Na Košt slivovice a pomazánek se do Horních Těšic sjeli z Malhotic i Kelče

Všem zúčastněným ženám gratulujeme a děkujeme, že dorazily a společně s námi vytvořily příjemnou a podporující atmosféru turnaje.