Počasí bylo letos na objednávku a šílené vedro nás provázelo celým turnajem. V tomto roce se překvapivě sešlo velké množství hráčů a bylo z čeho vybírat. Kapitáni, kteří byli vybráni podle výkonnosti a výšky, si vylosovali jednotlivé hráče do svých týmu a nahlásili jejich vtipné názvy. Své síly změřily následující týmy: Zbylo nás 3, Do pěti, Topude, Draci a Lo 3.

Zápasy nabídly divákům nádherné výměny, odhodlané hráče a vtipné situace. Nutno pochválit i diváckou kulisu, o kterou se postaraly převážně děti, naše budoucí volejbalové naděje.

A jak to všechno dopadlo? Na prvním místě se s přehledem umístilo družstvo Lo 3, druhé místo si zasloužené vychutnal tým Topude a poslední místo na pomyslné bedně obsadil oslabený tým Zbylo nás 3.

No, a protože volejbalu není nikdy dost, hráli jsme v promíchaných sestavách dlouho do večerních hodin. Mohu spolehlivě prohlásit, že tady jednoznačně platilo ono známé, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Všem ještě jednou srdečně blahopřejeme, děkujeme za účast v turnaji a pevně věříme, že se za rok pod vysokou sítí znovu potkáme.

Sportu zdar a volejbalu zvlášť!

Za organizační tým Marcela Pončíková