Druhou srpnovou sobotu ve tři hodiny odpoledne se zaplnilo výletiště za sokolovnou. Opět nám ve Skaličce přálo i počasí a nic nebránilo hezkému posezení s písničkou. Celé odpoledne hrály živě tři kapely folk a rock, a to Atom Rock, B.R.K. a Domino.

Občerstveni zajistily spolky obce. Myslivci uvařili padesát litru výborného zvěřinového guláše a sokoli zajistili pivo, víno, slibovici a speciality z udírny.

Setkání seniorů ve Skaličce 2021.
Letní setkání seniorů na čerstvém vzduch ve Skaličce se líbilo

Hosty živého vysílání ze Skaličky byli starostka obce paní Petra Kočnarová a pánové Václav Váňa, Stanislav Bělík a Jaroslav Vozák. Hovořili postupně o současné obci Skalička, počátcích obce, včelaření, sokolu, myslivosti a hasičích.

Veselé posezení se postupně mění zásluhou občerstveni a čeká se na poslední skupinu Atom Rock.

Slavnostní žehnání zrekonstruované hasičské zbrojnice, žehnání sochy svatého Floriána, také nově zrekonstruované kaple Panny Marie a nového zvonu v Horních Těšicích.
Žehnání sochy, kaple, zvonu a zbrojnice. Horní Těšice zažily významný den

Jejich vystoupeni bylo to pravé, na které se ve Skaličce vždy těšíme. Nehráli dvě hodiny, ale pokračovali do noci. Nahradili obsluhujícím malou účast a i oni si Atom Rock užili.

Přímý kontakt s kapelou s tancem, zpěvem pod jevištěm, ale i přímo na pódiu nebývá často a byl nejhezčím ukončením Veselice Českého rozhlasu ve Skaličce.

František Pavlík

#clanek|5990736#