Voucher do restaurace v Běleckém Mlýně, odměna až 10 000 Kč a předplatné elektronické verze Deníku – takové ceny mohou být už brzy vaše!

Olomoucký spolek okrašlovací totiž ve spolupráci s Deníkem chce obyvatele motivovat ke zkrášlování kraje. Soutěž svou záštitou podpořil také hejtman.

Na jaké výhry se můžete těšit?

Pro vítěze v obou kategoriích jsou připraveny následující ceny:

  1. místo: 10 000 Kč, půlroční předplatné elektronického vydání Deníku a poukaz na nákup od partnera akce.
  2. místo: 5000 Kč, poukaz na konzumaci v restauraci Bělecký Mlýn v hodnotě 1000 Kč a čtvrtletní předplatné elektronického vydání Deníku.
  3. místo: 1000 Kč, poukaz na konzumaci v restauraci Bělecký Mlýn v hodnotě 1000 Kč.

Jak se zapojit?

Vyfotografujte květinovou výzdobu a zašlete nám její snímek spolu s krátkým popiskem na e-mail balkony@denik.cz. Do předmětu uveďte „Květinová soutěž Olomouc“. Uveďte rovněž vaše celé jméno a obec.

Soutěžit můžete ve 2 kategoriích:

  • Nejhezčí okno, balkon/ terasa
  • Nejhezčí dům, blok domu a ulice

Fotografie plné květin a zeleně nám můžete zasílat nejpozději do 15. srpna 2022.

Soutěžit můžete v obou kategoriích současně. Do každé z nich je však možné zaslat pouze jednu fotografii. Kategorii, do které snímek zasíláte, uveďte v e-mailu.

Ze soutěžních fotografií vybere odborná porota postupující, o jejichž květinové výzdobě pak budou moci hlasovat sami čtenáři, a to v týdnu od 22. srpna do 11. září. Následující týden pořadatel zveřejní výherce.

Soutěž vyhlašuje společnost VLTAVA LABE MEDIA spolu s Olomouckým spolkem okrašlovacím pod záštitou Olomouckého kraje.

Podrobná pravidla soutěže naleznete: ZDE

Olomouc je s květinami tradičně spjatá, především pak s využitím zeleně ke zkrášlení a zkvalitnění prostředí, ve kterém žijeme. Vyhlášením soutěže chce Olomoucký spolek okrašlovací podpořit zájem veřejnosti o tvorbu příjemnějšího životního prostředí ve městě. Zároveň si od soutěže slibuje zatraktivnění okolí v době turistické sezóny. Do soutěže se může zapojit kdokoliv z Olomouckého kraje.

Zvlášť letní měsíce jsou plné rozkvetlých truhlíků, pestrobarevných květinových výzdob a balkonů, jejichž majitelé rozhodně netají svou vášeň pro kvetoucí rostlinstvo. A za své konání si zaslouží odměnu! Co myslíte?

Neváhejte a zapojte se do soutěže!

Své fotografie zasílejte na balkony@denik.cz