Tato událost se stala nezapomenutelným zážitkem pro všechny účastníky, kteří měli možnost objevovat nejnovější trendy a technologie v oblasti instalatérských prací.

Po příjezdu na Infothermu byli žáci přivítáni vstřícnými organizátory a uvedeni do rozlehlého výstavního pavilonu. Zde se otevřela brána do světa moderního instalatérství, kde byly představeny inovativní produkty a trendy.

Žáci měli příležitost setkat se s předními odborníky z oboru, kteří jim poskytovali cenné informace a odpovídali na jejich otázky. Společnosti prezentující své produkty a služby na výstavě se snažily žákům přiblížit výhody a novinky, které mohou využít ve své budoucí profesní kariéře. Byla to pro žáky skvělá příležitost rozšířit si své znalosti a navázat kontakty s profesionály z oboru.

Nové interaktivní displaye v ZŠ a MŠ Potštát.
ZŠ Potštát pracuje s chytrými technologiemi. Interaktivní displaye podpoří výuku

Další částí exkurze byla účast na odborných seminářích a workshopu. Žáci se zúčastnili přednášek o nových technologiích a trendech v oboru instalatérství. Na workshopu měli možnost praktického vyzkoušení některých technik a postupů pod vedením zkušených profesionálů. Tato interaktivní část exkurze jim umožnila nejen získat praktické dovednosti, ale také se seznámit s nejnovějšími nástroji a zařízeními.

Exkurze žáků oboru Instalatér na Infothermu Ostrava 2024 byla nezapomenutelným zážitkem, který jim poskytl výjimečnou příležitost poznat nejnovější trendy a technologie v oblasti instalatérských prací. Tato událost jim otevřela oči a rozšířila jejich obzory a přispěla tak k jejich profesnímu růstu.

Děkujeme organizátorům za jejich vstřícnost a inspirativní program, který přinesl žákům mnoho hodnotných informací a zážitků.

Jan Jakubka,
učitel odborného výcviku obor Instalatér