VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Nepopulární retardér z Máchovy zmizel. Zřejmě však jen dočasně

Nepopulární retardér z Máchovy zmizel. Zřejmě však jen dočasně

Řidiči mohou slavit. Město odinstalovalo retardér, který se nachází na Máchově ulici v blízkosti domova seniorů. 


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 3 PŘÍSPĚVKŮ

Ach, ti mladí novináři ... :-((
Slávek Vinkler (42528) 6.12.2017 reagovat
- u Máchovy ul. není domov seniorů, ale nedaleko je Pečovatelský dům; retarder směrem nahoru je úplně zbytečný, směrem dolů prakticky také - silnice je nerovná, chodí tam občas dost lidí a okolo mostu jsou 2 křižovatky - v Hranicích není žádná ulice Pohřební ale Hřbitovní
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.
Pohřební ulice?
Pavel Kujal (39470) 6.12.2017 reagovat
Článek psal evidentně člověk znalý našeho města... předchozí příspěvek vystihl přesně to, co jsem chtěl napsat - Domov seniorů je jinde a Pohřební ulici nemáme. Zato ale máme pár zbytečných retardů... tedy retardérů. Byla by zajímavá statistika, kolik dopravních nehod retardéry způsobily a kolik škody díky nim vzniklo motoristům. Stačí se jen u některých podívat, jak je vyrytý asfalt od podvozků aut, které z nich sjíždějí - například retardér pod Kauflandem...
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.
Nedodržování rychlosti?
Pepa Zdepa (42616) 8.12.2017 reagovat
Mohlo by nám občanů město spřístupnit studii, podle které se řídilo, když rozhodlo o umístění retardérů. Zejména tedy, kolik proběhlo měření, v jakých částech ulice, v jakých časových intervalech, v závislosti na pohybu chodců v danném místě a čase? Jsem si jist, že taková studie neexistuje, vzhledem k velké podprůměrnosti myšlení úředníků města Hranice. Typy retardérů, které pak město umístí jsou tak nesmyslné, že obtěžují jak občany, které by měly chránit, tak řidiče.
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT