„Rozhodčí pustil tvrdou hru. Některé zákroky opravdu byly za hranou, navíc jsme v prvním poločase měli kopat penaltu. Podle sudího to ale faul nebyl,“ nebyl spokojen Radek Malina.

„Rolinc šel sám, zasekl a přišel faul. Rozhodčí to tak bohužel neposoudil. Nechci se k tomu ale vyjadřovat,“ kroutil hlavou Malina.

Zbytečná chyba před hostující šestnáctkou poté znamenala ve 42. minutě vedoucí gól pro Rosice.

„Tu chybu před prvním gólem jsme udělali sami,“ posteskl si hranický kouč.

Další neodpískaný faul?

Ve druhém poločase se znovu hrálo tvrdě. Rozladění hosté inkasovali v 52. minutě podruhé a druhá trefa do jejich sítě ještě více rozvířila emoce. „Pokračovalo to ve stejném duchu. Přišel faul na našeho hráče, po něm brejk a gól na 2:0,“ pokrčil Malina bezmocně rameny.

Zkušený stoper Radim Kundrát poté vyfasoval druhou žlutou kartu za výroky směrem k rozhodčímu.

„Měli jsme se udržet, ale bylo to hodně emočně vypjaté. V zápase ale byla spousta zákroků za hranou, dokonce neposouzených jako faul. Třikrát jsme dostali loktem do obličeje,“ zmínil Radek Malina.

Už v neděli čeká předposlední Hranice aktuálně nejtěžší možná třetiligová zkouška. Na Bazalech se postaví dosud neporaženému béčku Baníku Ostrava. Hraje se od 10.15.

FC Slovan Rosice – SK Hranice 3:0 (1:0)

Branky: 42. Goj, 52. Novák, 80. Sedláček.

Rozhodčí: P. Mayer – J. Mayer, Machorek. ŽK: Kulík, Fila – Vavřík, Grygar, Hapal. ČK: 55. Kundrát (po 2. ŽK). Diváci: 120.

Hranice: Spurný – Červenka (64. Pak), Jasenský, Kundrát, Vavřík, Dohnálek, Opatřil (56. Beňa), Koláček (64. Kuchař), Grygar (72. Šíbal), Hapal (72. Kunovský), Rolinc. Trenér: Malina.


Načítám tabulku ...