„Možná tomu předcházel i faul soupeře, ale stačilo, abychom dobře vystoupili. Rozhodují maličkosti,“ řekl hranický trenér Radek Malina.

Jeho svěřenci podruhé v řadě padli po solidním výkonu poměrem 1:2 na hřišti soupeře. Tentokrát v 67. minutě srovnával na 1:1 Matěj Vymětalík, který se po dobře sehrané standardce zpoza vápna famózně opřel do odraženého míče. Na body to však nestačilo.

Zdroj: TVcom.cz

„Byl to druhý zápas venku, který jsme odehráli dobře, avšak bez bodu. Měli jsme hodně dobrých příležitostí, ale jak vepředu, tak i vzadu jsme nebyli důslední. Máme sice dobrý pocit, ale žádný bod,“ pokrčil rameny Radek Malina, který dal šanci i novým tvářím ze Zlínska – Waclawikovi a Iličovi, srbský záložník naskočil poprvé od začátku. Na hřiště se dostal i bývalý útočník Valmezu Klimpar.

Bodovou sbírku na čtrnáctém místě tabulky však Hranice v souboji s momentálně jedenáctým týmem MSFL nerozšířily. „Minimálně bod jsme si měli odvézt. Blansko bylo kvalitním soupeřem, hrál se oboustranně koukatelný fotbal na krásném hřišti. Nám to teď trošku nelepí,“ přiznal kouč „Eskáčka“.

Divizní fotbalisté Holešova (černo-bílí) porazili ve 21. kole skupiny E Všechovice vysoko 5:1. Foto: pro Deník/Mojmír Zapletal
FOTO+VIDEO: Všechovice schytaly v Holešově pětku. Děláme laciné chyby, říká kouč

V pátek od 18 hodin hostí Hranice čtvrté Znojmo, které na jaře v šesti duelech získalo třináct bodů. „Bude to těžký soupeř, dobře se na něj připravíme a zkusíme doma bodovat,“ slíbil Radek Malina.

FK Blansko – SK Hranice 2:1 (0:0)

Branky: 51. Sedlák, 93. Šedivý – 67. Vymětalík.

Rozhodčí: Slováček – Dorotík, Marek. ŽK: Grygar, Kuchař, Vymětalík (všichni Hranice). Diváci: 257.

Hranice: Tomečka - Vavřík, Kuchař, Kundrát, Červenka (77. Klimpar) - Kunovský (64. Vymětalík), Grygar (81. Waclawik) - Ilič (64. Koláček), Jasenský, Pak – Rolinc. Trenér: Malina