„Spokojený jsem jen částečně. Na začátku jsme nedali tutovku, bylo tam z naší strany moc nepřesností. Na druhou stranu jsme nedostali gól a tři dali,“ hodnotil Radek Fojtů.

Jeho svěřenci splnili roli papírového favorita až po změně stran, kdy se trefili Furmánek, Kundrát a Ligač. „S výsledkem jsem spokojen, s hrou až tak ne. Kazili jsme přihrávky, kvalitnímu soupeři jsme tak nabízeli šance po našich chybách,“ zmínil Fojtů.

Obrana s gólmany Tomečkou a Páleníkem ale možnosti hostů ustála. Hranice tak slavily výhru 3:0 a v přípravě zatím vypadají přesvědčivě se stabilizovaným kádrem, který nečekají žádné změny.

„Jsme prakticky kompletní. Teď už jen ladíme a sehráváme se, hodně se věnujeme napadání, klademe na to důraz, abychom soupeři vnutili naši hru,“ řekl hranický kouč.

Další přípravný duel by Hraničané měli odehrát poprvé na přírodní trávě. Třetiligový Hlučín totiž v sobotu čeká generálka na podzim v MSFL.

SK Hranice – FK Šternberk 3:0 (0:0)

Branky: Furmánek, Kundrát, Ligač.

Hranice: Tomečka – Bezděk, Kundrát, M. Kuchař, Vyka – D. Kuchař, Šišlák – Furmánek, Heřmánek, Marek – Ligač. Střídali: Páleník, Veselka, Šustal. Trenér: Radek Fojtů.