„My víme, že jestli chceme hrát o první příčky, nesmíme dostávat góly. Konečně jsme taky druhý zápas hráli kompletní v obraně. Já doufám, že takto budeme pokračovat a budeme se ještě zlepšovat,“ prohlásil hranický kouč Radek Fojtů.

„Šli jsme do utkání s tím, že soupeř má kvalitu. Snažili jsme se utlumit nápor, který si v prvopočátku vytvořil, to se nám docela dařilo, pak jsme ale přeci jen dostali gól,“ ohlížel se trenér Všechovic Petr Zatloukal.

Branka Martina Lasovského z 25. minuty demonstrovala hranickou převahu v první půli. „Soupeř byl hodně pasivní, zalezlý, jen čekal, co vymyslíme, nesnažil se hrát fotbal. První půlku jsme byli jednoznačně lepší,“ hodnotil Radek Fojtů.

Zároveň ale přiznal, že po změně stran se obraz hry změnil a domácí neporažený tým začal přebírat otěže zápasu do svých rukou. „Vypadli jsme z rytmu a na takových patnáct minut nás zmáčkli a byli lepší,“ uznal lodivod SK Hranice.

Všechovice mohly srovnat

„Pořád jsme cítili, že se s tím dá něco dělat. Ve druhé půli jsme se vrátili k naší tradiční hře. Měli jsme možnosti na vyrovnání, ty jsme ale nevyužili,“ mrzelo Petra Zatloukala.

A tak přišel rozhodující moment středečního derby. Střídající Daniel Kuchař zakončil pohlednou akci hostů a zvýšil na 2:0. „Na polovině jsme ztratili jednoduchý míč, to rozhodlo o výsledku,“ kroutil hlavou Zatloukal.

„Krásná akce, jednoznačně rozhodující gól. Pak jsme přidali třetí a uklidnili jsme se,“ řekl Radek Fojtů.

Na 3:0 upravil chvíli po Kuchařovi Jakub Marek a Hranice si došly pro cenné vítězství v divizní bitvě o Hranicko. „Určitě jsme rádi, že jsme to zvládli. Všichni jsme moc chtěli vyhrát, je to pro nás důležité. Slavit ale nebudeme, v sobotu nás čeká další derby s Valmezem,“ připomněl Fojtů.

Myslím, že jsme herně byli vyrovnaným soupeřem. Přišla slušná návštěva a všichni fanoušci si to užili. Mám pěkné ohlasy od lidí. Neděláme z toho tragédii, je to jedna porážka,“ uzavřel všechovický Petra Zatloukal.

Tatran Všechovice – SK Hranice 0:3 (0:1)

Branky: 25. M. Lasovský, 73. D. Kuchař, 76. Marek.

Rozhodčí: Ehrenberger – Zavřel, Habermann. ŽK: J. Plešek, Nepožitek – Cverna, Tilkeridis, M. Kuchař, Tomečka, D. Kuchař. Diváci: 750.

Všechovice: Konečný – Geryk, Zezulka, Richter (85. Rakovský), Dluhoš – P. Plešek, Kelnar (46. Rolinc) – J. Plešek (70. Nepožitek) – Hoffman, Orava, Hrdlička (77. Hrabovský). Trenér: Petr Zatloukal.

Hranice: Tomečka – Vavřík, Kundrát, Cverna, Bezděk – M. Kuchař, Šišlák (62. D. Kuchař) – Heřmánek (89. Cagaš), M. Lasovský, Marek (86. Rak) – Tilkeridis (77. Ligač). Trenér: Radek Fojtů.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...