V úvodu duelu měli na umělé trávě v Hranicích více ze hry fotbalisté Valašského Meziříčí. Od dvacáté minuty ale převzal iniciativu Tatran. Diváci však dlouho branku neviděli.

„I přes dobrý výkon jsou v naší hře nedostatky, které jsme ukázaly v prvních dvaceti minutách. To jsme byli nepřesní na míči a Valmez se díky tomu dostal do dvou šancí a asi měl trošku převahu. Potom ale kluci začali hrát a už jsme byli v zápase dominantní a měli jej pevně v otěžích,“ hodnotil trenér Všechovic Lubomír Kubica.

Té se dočkali až v 68. minutě, kdy šly Všechovice do vedení. Vydrželo jim ale pouze čtyři minuty, poté Valmez srovnal. Vypadalo to, že duel spěje k remíze, ale pět minut před koncem rozhodly Všechovice o svém vítězství, na které daly razítko v poslední minutě.

Fotbalisté FK Kozlovice (ve žlutém) zvítězili 3:2 na půdě Tatranu Všechovice.
Všechovice přišly o pět hráčů včetně kapitána či gólmana. Co posily

„Výsledek nás potěšil, ale ještě více mě potěšila předvedená hra. Měli jsme relativně těžkou přípravu a teď jde vidět, že trénujeme v menších objemech. Kluci jsou uvolněnější a do hry přenesli nějaké věci, jak bychom se chtěli prezentovat,“ byl spokojený všechovický kouč.

Tým už doplnila poslední posila. Z Hranic dorazil Daniel Kuchař. „Kádr je už teď uzavřený,“ řekl Kubica.

TJ Valašské Meziříčí - Tatran Všechovice 1:3 (0:0)

Branky: Křenek - Holub, Lasovský, Rak.

V. Meziříčí: Hegar- Macíček, Švec, Němec, Hrdlička - Křenek, Žilinský, Smilek, Vozák - Vrána - Galus. Střídali: Pobořil, Kopecký, Koleček, Gajdoš, Veselý

Všechovice: Machalický - Skácel, Richter, Adamčík, Bezděk - D. Kuchař, D. Rolinc, Lasovský, Rak - Nehyba, Orava. Střídali: Holub, Kruse, Helešic. Trenér: Lubomír Kubica