„Já jsem spokojený. Odehráli jsme dva dobré poločasy, v každém nastoupila jiná jedenáctka. Hlavně jsme to konečně odehráli s nulou vzadu, soupeři jsme nedovolili vůbec nic,“ pochvaloval si trenér Hranic Radek Fojtů.

Po úspěšné přestřelce s dorostenci Zlína a remíze ve Valmezu tak mohou být hraničtí fotbalisté spokojeni.

„Bylo hlavně důležité něco odehrát. To se podařilo, kluci měli během karantény individuální tréninky a trénovali poctivě. To bylo vidět,“ řekl Fojtů.

Ten je potěšen také tím, jak se během období prezentovaly potenciální posily – obránce Petr Vavřík, vracející se z vyšší soutěže, a český útočník s řeckou krví Nikolas Tilkeridis. Ten by mohl do Hranic přinést větší produktivitu ve finální fázi.

„Byly na něj výborné informace. Naposledy hrál třetí ligu v Petřkovicích. Byl s námi na pár trénincích, je mladý a ambiciózní. Domluvili jsme se a mohl by nám hodně pomoct,“ řekl Radek Fojtů na adresu ofenzivního fotbalisty.

FC Vsetín – SK Hranice 0:2 (0:1)

Branky: L. Lasovský, Ligač.

Hranice: Tomečka – Vavřík, Kundrát, M. Kuchař, L. Lasovský – D. Kuchař, Šišlák – Bezděk, Heřmánek, Marek – Furmánek. 2. poločas: Páleník – M. Lasovský, Cagaš, Adamčík, Vyka – Rak, Helešic – Ligač, Furmánek, Šustal – Skácel. Trenér: Radek Fojtů.