„My jsme si derby užili, oni asi moc ne,“ usmíval se spokojený trenér SK Hranice Radek Fojtů.

Jeho tým šel v neděli rychle do vedení díky Danielu Kuchařovi, místo dalších gólů ale hosté v první půli zahazovali velké šance.

„Po první půlhodině mohlo být rozhodnuto. Musím ale pochválit i našeho gólmana, soupeř měl za stavu 0:1 jeden závar ve vápně a Tomečka chytil šanci i následnou dorážku,“ rekapituloval Fojtů.

Po změně stran už jeho tým zvýšil na 2:0 zásluhou Radima Kundráta, v závěru se ještě trefili Ligač a Rak. Všechovice byly bez šance.

„Nechci určitě shazovat soupeře, ale mohlo to být po první půli 5:1 nebo 6:1. Co jsme spálili, to se jen tak nevidí. Uklidnil nás až druhý gól,“ zmínil Radek Fojtů.

„Mohli jsme být rádi za 0:4. Hranice jednoznačně dominovaly. My jsme se nedrželi taktického plánu, za to jsem zodpovědný já, jak hráči pracují na hřišti. Musím si to sám pro sebe vyhodnotit, musíme více pracovat,“ uvědomuje si všechovický kouč Zbyněk Vinklar.

Tomu chybí někteří klíčoví hráči a také tentokrát byl nucen už ve 23. minutě střídat letní posilu Staňka. „Tak to je, ale na hřišti nás bylo dost. V tom bych teď problém nehledal. Spíš jsme neplnili, co si řekneme před zápasem a chyběla nám bojovnost,“ uzavřel Zbyněk Vinklar.

Hranice tak zůstávají po čtyřech odehraných kolech jediným týmem bez ztráty bodu.

Krajský přebor na videu
Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 4. kola

Tatran Všechovice – SK Hranice 0:4 (0:1)

Branky: 3. D. Kuchař, 49. Kundrát, 80. Ligač, 81. Rak. Rozhodčí: Mach – Hovorka, Rygl. ŽK: Orava, D. Šindelek, Kuběna, Kelnar, J. Plešek, Dobeš – Furmánek, Pak. Diváci: 400.

Všechovice: Konečný – Geryk, Š. Dluhoš, Kuběna, Kapusta – Hostaša (62. Mikulenka), Kelnar, Staněk (23. J. Plešek), Hrdlička – D. Šindelek (56. Hulman), Rolinc (18. Orava). Trenér: Zbyněk Vinklar.

Hranice: Tomečka – M. Lasovský, Čáp, Kundrát, Vyka (88. Veselka) – M. Kuchař, Heřmánek - D. Kuchař, Furmánek (76. Šišlák), Pak – Ligač (80. Rak). Trenér: Radek Fojtů.