„Dostal se do tří šancí a všechny proměnil. Co k tomu říct, jestliže dá krajní hráč za půl hodiny tři góly, je jeho výkon excelentní,“ pochvaloval si trenér SK Hranice Radek Fojtů.

Zároveň ale nechtěl vyzdvihnout pouze výkon s 22 góly druhého nejlepšího střelce soutěže.

„Byly to vše krásné akce, Kuba slízl smetánku. Byl to týmový výkon, střelec je vždy vidět nejvíc,“ chválil Fojtů celý svůj tým. „Zápas byl o prvním gólu, pak už jen šlo o to, kolik jich dáme,“ hodnotil kouč.

Spokojen byl i s udrženou nulou vzadu. „Vsetín měl prakticky jednu šanci. Ta přišla ve druhém poločase a pramenila z naší nepozornosti. Tomečka ji ale zneškodnil,“ nezapomněl Radek Fojtů na brankáře.

Hranice se tak i díky sobotní výhře 2:0 nad 1. HFK Olomouc naladily na vítěznou vlnu a v tabulce poskočily na čtvrtou příčku. Se sezonou rozloučí již tuto neděli na hřišti Frýdlantu nad Ostravicí.

SK Hranice – FC Vsetín 4:0 (3:0)

Branky: 17., 26. a 34. Marek, 78. Šišlák. Rozhodčí: Koláček – Hanák, Zavřel. ŽK: Kundrát, M. Kuchař – Mydlář, Maček, Dulík. Diváci: 110.

Hranice: Tomečka – M. Lasovský, Kundrát, Čáp, Veselka (59. Ligač) - M. Kuchař, Šišlák – D. Kuchař (72. Nehyba), Heřmánek, Marek (82. Rak) – Vyka. Trenér: Radek Fojtů.

Fotbalisté Všechovic (v bílém) zvítězili ve Velkých Losinách 4:2
Všechovicím pomohly dvě penalty. K titulu jim stačí bod