Příliš fotbalové krásy ovšem duel domácích s Novým Jičínem nenabídl. Hranice se každopádně po bezbrankové remíze staly druhým týmem divize E, který hostujícím fotbalistům dokázal sebrat body.

„Fotbal to nebyl úplně nejhorší, ale patří k tomu góly. Přiznám se, že výsledek 0:0 nemám rád,“ smál se hranický trenér Radek Fojtů.

„Vždy, když tak něco skončí, tak se mi to nelíbí. My jsme na 0:0 nechtěli hrát, myslím, že ani Jičín, ale někdy to tak prostě je,“ krčil kouč rameny. Jeho tým bodoval i posedmé v řadě.

„Začali jsme aktivně, pětadvacet minut jsme měli víc ze hry, trošku jsme tlačili, ale bez nějaké větší šance. Byl tam náznak, Jičín ovšem dobře bránil. Pak se hra srovnala, soupeř tam měl nějaké nebezpečné rohy,“ rekapituloval Fojtů.

Ani jasných gólových příležitostí se však fanoušci prakticky nedočkali. „Bylo to vyrovnané utkání, dělba bodů je zasloužená. Vyložené šance si nikdo nevypracoval, byl to remízový zápas,“ uzavřel lodivod SK Hranice.

Sportovní klub tak do tabulky zapsal dvacátý bod a patří mu třetí příčka. Nový Jičín vede s 28 body a stále má šestibodový náskok před druhým Slavičínem.

Vyberte gól kola
Vyberte GÓL 10. kola! Tady jsou nejhezčí trefy Krajského přeboru

SK Hranice – FK Nový Jičín 0:0

Rozhodčí: Smýkal – Hanák, Kostelník. ŽK: M. Lasovský, M. Kuchař, Vavřík – Pyclík, Wolf, Klepáč, Juříček. Diváci: 325.
Hranice: Tomečka – Vavřík, Kundrát, Čáp, L. Lasovský – M. Kuchař, Šišlák – M. Lasovský (88. Kovařčík), Heřmánek (72. D. Kuchař), Marek – Vyka (78. Křenek). Trenér: Radek Fojtů.
Nový Jičín: Ognajov – Nippert, Kiss Farkas, Švec (72. Klepáč), Juříček, Staněk, Opatřil (89. Preči), Pyclík, Wolf, Javorek, Urbanovský. Trenér: Pavel Hajný.