Jednoduché to ale Hranice mít nebudou, což ukázal i první poločas sobotního duelu. „Soupeř hrál na protiútoky, což nám dělalo problém. Ten jsme měli hlavně v bránění a obsazování soupeře. Ten byl důraznější. Bylo to takové lehkovážné a soupeř nás potrestal. My navíc neproměňujeme šance,“ popsal trenér hostů Radek Fojtů.

Jakub Marek alespoň do poločasu snížil na 2:1 a Hranice tak mohly do šaten v pozitivním duchu. „Řekli jsme si, že na ně vletíme a otočíme to. Říkal jsem, že klidně můžeme dát čtyři góly,“ věřil ještě Radek Fojtů.

Jenže. V 70. minutě se parádně z přímého kopu trefil exligový David Šmahaj a vzápětí musel po druhé žluté kartě předčasně do sprch Daniel Kuchař. „Byli jsme opaření. Nebudu machrovat, už jsem tomu nevěřil,“ přiznal Radek Fojtů.

Jenže střídající Tilkeridis dělal domácím velké problémy a gólu se nakonec dočkal dvakrát během dvou minut! Další šutér Jakub Rolinc pak rozhodl v nastavení křížnou střelou z levé strany vápna.

„Byl to divoký zápas. Už tam byly spíše pokyny, že bereme bod. Pak přišel dar z nebes. Je to pro nás ponaučení, že musíme věřit až do konce. Já jsem takový obrat v deseti lidech ještě nezažil,“ uzavřel s úsměvem Radek Fojtů.

TJ Slovan Bzenec – SK Hranice 3:4 (2:1)

Branky: 4. Ševčík, 43. Janík, 4. Šmahaj – 84. a 86. Tilkeridis, 45. Marek, 92. Rolinc.

Rozhodčí: Vlk – Svoboda, Poláček. ŽK: Zůbek, Kasala – Lasovský. ČK: 71. D. Kuchař (po 2. ŽK). Diváci: 250.

Hranice: Obzina – Lasovský, Kundrát, Cverna, Bezděk (80. Rak) – D. Kuchař, M. Kuchař (46. Cagaš) – Hapal (46. Tilkeridis), Heřmánek, Marek – Rolinc. Trenér: Radek Fojtů.


Načítám tabulku …