Pátá výhra v pátém duelu sezony se ale nerodila snadno. První půle patřila hostům. „Musím uznat, že Slavičín byl 55 minut lepším mužstvem. Měl víc ze hry a ukázal velkou kvalitu,“ uznal trenér Hranic Radek Fojtů.

Že by tedy domácím zapršelo v sobotu štěstí? „Na to já moc nejsem, spíš rozhodlo to, že jsme na začátku druhé půle přečkali dvě gólovky soupeře. To bychom pak těžko otáčeli. Naopak nás to nakoplo,“ našel zlomový moment zápasu Radek Fojtů.

Hranice pak začaly přebírat otěže zápasu pomaličku do svých rukou. „Třicet minut jsme hráli dobrý fotbal, šance ale byly na obou stranách,“ ohlížel se Fojtů.

Jeho tým mohl jít do vedení už po velké šanci Ligače nebo krásném průniku Šišláka. Ujala se však až o chvíli později hlavička stopera Radima Kundráta po rohovém kopu v 85. minutě. „Už to tak bývá, že takový zápas rozhodne jedna standardka,“ řekl kouč Hranic.

Na divizi velmi kvalitní utkání tak skončilo nejtěsnější možnou výhru domácích, kteří nadále kralují divizi E s plným počtem bodů.

SK Hranice – FC TVD Slavičín 1:0 (0:0)

Branka: 85. Kundrát. Rozhodčí: Částečka – Žurovec, Šimeček. ŽK: Kundrát, M. Lasovský, Vyka – P. Švach. Diváci: 120.

Hranice: Tomečka – M. Lasovský, Kundrát, Čáp, Vyka – M. Kuchař, Heřmánek (89. Bezděk) – D. Kuchař, Šišlák, Pak (15. Furmánek) – Ligač (76. Rak). Trenér: Radek Fojtů.