Podruhé za sebou rozhodli Hraničtí pětigólovou smrští po změně stran, už v první půli ale byli v Hěřmanicích lepším týmem.

„Musím opravdu říct, že jsme odehráli výborné utkání. I v první půlce jsme drželi balon a domácí se do hry prakticky nedostávali. V přestávce jsme si řekli, že pokud budeme v takové hře pokračovat, je jen otázka času, kdy přijdou góly,“ popisoval Fojtů.

A branky přišly, hattrickem se dokonce blýskl Jakub Marek. „Dalo se na to dívat, dá se říct, že jsme si to užívali,“ byl spokojen hranický kouč.

Výkonnostní vzestup pozoruje Radek Fojtů i na trénincích.

„Kluci makají, daří se nám to přenášet do utkání, opravdu nás to baví. Snažíme se to odpracovat a je taky cítit konkurence, hráči vědí, že kdo bude trénovat, bude hrát, je to zdravé,“ prozradil lodivod.

Tvrdá práce dovedla Hranice až na druhé místo divize E, v dalším kole se „eskáčko“ toto postavení pokusí udržet na hřišti třetího celku soutěže – Kozlovic.

„Těšíme se na to, půjdeme si to užít, připravovat se budeme skoro celý týden, volno máme jen jeden den. Pokud předvedeme takový výkon jako v posledním zápase, tak se nebojím, že bychom neuspěli,“ uzavřel Radek Fojtů.

SK Dětmarovice – SK Hranice 1:6 (1:1)

Branky: 16. Alić – 48., 51. a 85. Marek, 35. Vavřík, 75. D. Kuchař, 90. Křenek. Rozhodčí: Poláček – Hanák, Zapletal. ŽK: Škuta, Hrtánek, Kotrla (všichni Dět.). Diváci: 280.
Hranice: Tomečka – Vavřík, Kundrát, Čáp, L. Lasovský – M. Kuchař, Šišlák – M. Lasovský, Heřmánek (71. D. Kuchař), Marek (78. Kovařčík) – Vyka (81. Křenek). Trenér: Radek Fojtů.