Domácí Sportovní klub hostil druhý tým tabulky a jen potvrdil, že herně i výsledkově zatím pod novým trenérem Radkem Fojtů podává velice solidní výkony. Ani tentokrát si však druhou výhru sezony nepřipsal, se Slavičínem remizoval 3:3.

„Byla to trošku divočina. Bod ale bereme, na konci jsme mohli i prohrát. Bylo to jako na houpačce,“ ohlížel se hranický kouč.

Tomáš Vaculík sice poslal hosty ve 26. minutě do vedení, neuběhly však ani dvě minuty a bylo srovnáno po brance Dominika Pechy. Ještě před odchodem do kabin poslal domácí do vedení Michal Kuchař.

Co však Hranice dost možná připravilo o plný bodový zisk, byl vstup do druhého poločasu. Slavičín srovnal po několika vteřinách.

„Góly jsme dostali víceméně stejné. Po chybách a nedůrazu. Hned jak vstoupíme do druhého poločasu, chceme z naší rozehrávky soupeře zatlačit, ale špatně trefíme balon a z naší výhody pak dostaneme gól. To nás sráží,“ kroutil hlavou Radek Fojtů.

Střelného prachu ale měli hráči na hranickém stadionu tentokrát dostatek. V 54. minutě totiž svým druhým gólem v utkání vrátil domácím vedení Michal Kuchař, jenže v 62. minutě srovnal na 3:3 Juřica. Další gól už nepadl, přestože času bylo dost a oba týmy si šly pro tři body.

„Chtěli jsme vyhrát, bylo vidět, že ve druhé půlce jsme možná měli více ze hry, ale vzhledem k tomu, jaké góly jsme dostali, je ta remíza spravedlivá,“ uznal Radek Fojtů. „Snažíme se hrát kombinačně, chceme vyhrát každý zápas, nemůžu klukům nic vytknout,“ zamyslel se závěrem.

SK Hranice – FC TVD Slavičín 3:3 (2:1)

Branky: 38. a 54. M. Kuchař, 28. Pecha – 26. Vaculík, 46. Žůrek, 62. Juřica. Rozhodčí: Broskevič – Bebenek, Dudek. ŽK: Školník (Slavičín). Diváci: 150.
Hranice: Tomečka – L. Lasovský, Kundrát, Pecha, Čáp – M. Lasovský (46. D. Kuchař), Šišlák – Marek, M. Kuchař, Vyka – Kušner (83. Jemelka). Trenér: Radek Fojtů.