Plán se zaskočením soupeře ale dostal výrazné trhliny v prvním poločase, který hosté ovládli poměrem 3:0. „Připravovali jsme se na kvalitní defenzivní práci, což nám v prvním poločase nevyšlo, ten výsledek byl jasný. Provedli jsme pak korektury v obraně a začalo se nám dařit zachytávat náběhy soupeře,“ ohlížel se Vojtěch Bušina.

Po změně stran snížil Patrik Sencovici, v závěru ale domácí neuhlídali brejk Slavičína. O poslední úpravu skóre se v 87. minutě opět postaral Sencovici. „Opticky jsme ve druhém poločase vyrovnali hru, ale v tom horku asi i soupeř trošku polevil,“ zmínil ústecký kouč.

Sokol tak skončí v soutěži na posledním místě, podzim však přeci jen byl lepší než jaro, během nějž tým nasbíral pouhé čtyři body.

„Když jsem tým přebíral, ztráta byla velká. Ze začátku to nešlo, ale pak jsme se chytli. Na závěr přišla povodeň, která nám vzala vítr z plachet, těch čtrnáct dní jsme moc netrénovali, což nám moc nepomohlo. Je to takové zrcadlo, které nám bylo nastaveno,“ hodnotil Vojtěch Bušina.

Co tedy bude dál? Sokol z divize spadne do krajského přeboru, jeho B-tým hraje na špici 1. B třídy.

„Jednání probíhají interně už tři týdny. Řešíme hlavně, aby byl dostatek hráčů, což je v našem regionu problém, je tady hodně konkurenčních družstev. Probíhají pohovory s hráči, věřím, že se tento a příští týden dohodneme a uzavřeme to,“ nechtěl být zatím Vojtěch Bušina konkrétní směrem k budoucnosti klubu.

Kristýna Podjuklová (č.11) na vodním příkopu při závodě na 2000 m překážek
Mládež SK Hranice je vidět v atletických soutěžích družstev

TJ Sokol Ústí – FC TVD Slavičín 2:4 (0:3)

Branky: 66. a 87. Pat. Sencovici – 17. Šebák, 19. Fojtík, 39. Juřica, 85. P. Švach. Rozhodčí: Jahoda – Petr, Mach. ŽK: Smítal, J. Smolka – Fojtík. Diváci: 100.

Ústí: Urbášek – Pančochář, Šnejdrla, Smolka, Kopecký (46. Kalous) – Pat. Sencovici – Váňa, Holoubek (46. Bočan), Žingor (83. Frydrych), Hutník – Smítal. Trenér: Vojtěch Bušina.