Zápas patřil také dvěma dvougólovým střelcům. Na straně Bzence se v první půli dvakrát prosadil Vaďura. Rozhodující gól ale přidal až po změně stran domácí Kasala, Tomáš Orava svým druhým gólem v utkání totiž v 63. minutě jen snižoval.

„Za poslední dobu to byl náš nejlepší výkon. Ale na body to nestačilo. Mohli jsme dosáhnout na remízu, šli jsme sami na gólmana za stavu 3:2. Soupeř byl produktivnější a zaslouženě vyhrál,“ uznal navrátilec na všechovickou lavičku Zbyněk Vinklar.

Zbyněk Vinklar
Návrat na místo činu. Vinklar Všechovice dovedl do divize, kopal i za Baník

Ten si tak vyzkoušel konfrontaci s velezkušeným koučem z 1. ligy. Jak vnímal souboj s Bohumilem Páníkem? „Vnímal jsem, že na lavičce soupeře stojí zkušený ligový trenér, ale soustředili jsme se na sebe. Chtěli jsme se prezentovat jinou hrou než v přátelských zápasech,“ řekl Vinklar.

„Bzenec nás ničím nepřekvapil. Myslím, že jsme byli dobře připraveni, ale vytvořili jsme více chyb,“ mrzelo Vinklara.

Tatran bude chtít první jarní body vybojovat v neděli, kdy od 15 hodin hostí v domácí premiéře Rýmařov.


Načítám tabulku ...

TJ Slovan Bzenec – Všechovice 3:2 (2:1)

Branky: 13. a 42. Vaďura, 59. Kasala – 20. a 63. Orava.

Rozhodčí: Vychodil – Kostelník, Mrázek. ŽK: Skřivánek, Mlýnek – Skácel, Staněk, Vozák, Hoffmann. Diváci: 206.

Bzenec: Mezihorák – Skřivánek, Kaňa, Komínek (79. Crhan), Zůbek, Absolon (89. Žák), Vaďura, Řezník, Kasala, Mlýnek, Janás. Trenér: Páník.

Všechovice: Jílovec – Vahalík (46. Hoffmann), Richter, Skácel (57. Vozák), Staněk, D. Kuchař, Kopecký (88. Pumprla), Bezděk, Adamčík, Cubo, Orava. Trenér: Vinklar.