„Utkání se nám vůbec nepovedlo, ale měli jsme tam na začátku dva slibné úniky,“ popisoval trenér domácích Vojtěch Bušina. Ani Křenek, ani Smítal se však nedostali ke koncovce.

Mužem utkání se tak mohl stát vsetínský Jan Stuchlík, který první branku nachystal Zuzaňákovi, druhou vstřelil ve 32. minutě sám a po změně stran ještě upravil na konečných 0:3.

„Soupeř hraje velmi kvalitně v poli. Branky jsme dostali po chybách a nedůslednosti v obranné fázi, ale ani obraz hry nebyl z naší strany dobrý,“ kroutil hlavou Vojtěch Bušina. „Viděl jsem tam nedostatky v záloze, ve druhém poločase jsem střed hřiště posílil, navíc se ale zranil Křenek,“ mrzela kouče ztráta útočníka číslo jedna, který bude v příštích pár utkáních Ústí chybět.

„Zmenšila se nám variabilita v útočné fázi, byť se ani tak střelecky moc neprosazujeme,“ krčil Vojtěch Bušina rameny.

Ústí mělo ve druhém poločase chvílemi územní převahu. „To ale bylo vše, chyběla kvalita. Neměli jsme síly na zvrat. Soupeř hrál velmi kvalitně a výhru si pohlídal,“ uznal lodivod Sokolu.

Ten v dalším kole vyrazí na hřiště B-týmu Opavy, kde se s prvním bodovým ziskem příliš počítat nedá, přestože opavská rezerva překvapivě padla se 14. Šumperkem.

Vyberte gól kola
Vyberte GÓL 20. kola! Tady jsou nejhezčí trefy Krajského přeboru

TJ Sokol Ústí – FC Vsetín 0:3 (0:2)

Branky: 32. a 70. Stuchlík, 17. Zuzaňák. Rozhodčí: Dudek – Částečka, Trigas. ŽK: Pančochář, Smítal, Šnejdrla, Holoubek – Dulík. Diváci: 150.

Ústí: Urbášek – Bočan, Šnejdrla, J. Smolka, Hutník – Vladik, Pančochář (46. V. Smolka), Holoubek (79. Kopecký), Pat. Sencovici – Křenek (46. Žingor), Smítal. Trenér: Vojtěch Bušina.