„Ke konci nám chyběl možná trošku klid a zkušenosti. Když to ale zhodnotím celkově, remíza byla spravedlivá,“ uznal trenér Všechovic Zbyněk Vinklar.

Jeho tým totiž sice šel už v 9. minutě do vedení zásluhou Daniela Rolince, pak ale byly lepší Skaštice. Mezi 32. a 34. minutou navíc dvakrát udeřily gólově.

„Po našem vedení jsme soupeři přepustili hru. Za stavu 1:2 Skaštice měly další příležitosti, které naštěstí nevyužily,“ oddechl si Vinklar. Důležitý pak byl z jeho pohledu druhý gól Rolince do šatny.

„Díky tomu jsme se v poločase uklidnili,“ zmínil všechovický kouč.

Po změně stran Tatran zabral a Tomáš Orava poslal tým v 69. minutě do vedení 3:2. To vydrželo až do nastavení, kdy domácím sebral výhru Zdeněk Konečník.

„Měli jsme tam spoustu chyb, ale kluci to odběhali a bojovali. Ještě musíme vyrušit slabší místa. Máme se od čeho odrazit,“ uzavřel Zbyněk Vinklar, kterému už se také pomalu vyprazdňuje marodka.

Tatran Všechovice – TJ Skaštice 3:3 (2:2)

Branky: 9. a 43. Rolinc, 69. Orava – 34. a 92. Konečník, 32. T. Motal. Rozhodčí: Grečmal – Heger, Slabý. ŽK: Pavela, Dluhoš, J. Plešek, Orava, Kuběna – Bubla, T. Motal. Diváci: 250.

Všechovice: Konečný – Geryk, Dluhoš, Pavela, Kapusta – Hostaša (63. Mikulenka), Kuběna, J. Plešek, Hrdlička – Orava (85. Hulman), Rolinc (71. Hrabovský). Trenér: Zbyněk Vinklar.