„Chtěli jsme na soupeře počkat, věděli jsme, že je fotbalový. Připravovali jsme se takticky, chtěli jsme hrát na brejky, ale při standardní situaci jsme udělali chybu a Hodonín šel do vedení,“ mrzela trenéra Všechovic Zbyňka Vinklara situace ze 14. minuty. Patrik Švantner tak hostům naboural plány.

„Měli jsme z brejků nějaké možnosti, ty jsme ale neřešili dobře. Kluci jinak běhali, dobře se pohybovali po hřišti, pak jsme ale udělali další chybu a za stavu 0:2 se s tím už nic nedalo dělat,“ zmínil Vinklar.

Tatran chvíli hrál kvůli zranění Petra Pleška v deseti, což v 62. minutě okamžitě potrestal Vojtěch Čech. Aktivnější domácí zaslouženě došli pro tři body.

Všechovice se musely obejít bez Tomáše Oravy i zraněného Jana Pleška. Nyní se ale potřebují dát co nejdříve do kupy, v neděli na domácím hřišti sehrají veledůležitý záchranářský boj s přerovskou Viktorkou.

„Musíme ten zápas zvládnout a dobře se na něj připravit. Nic jiného než tři body nebereme,“ uzavřel Zbyněk Vinklar.

FK Hodonín – Tatran Všechovice 2:0 (1:0)

Branky: 14. Švantner, 62. Čech. Rozhodčí: Kostelník – Poláček, Vařacha. ŽK: Konečný, Čech, Vasquez – Kapusta, Hrabovský. Diváci: 225.
Všechovice: Konečný – Š. Dluhoš, Pavela, P. Plešek (63. Geryk), Kapusta – D. Šindelek (76. Mikulenka), Rolinc, Kelnar, Staněk, Hrdlička (69. Hulman) – Hrabovský (69. Hostaša). Trenér: Zbyněk Vinklar.