„Ztratili jsme dva body. Kluky jsme vyhecovali, snažili jsme se zahrát na hranici svých možností, ale opět to vedlo jen k jednomu bodu,“ mrzelo ústeckého trenéra Libora Skopalíka.

Jeho tým tentokrát vedl už od šesté minuty, kdy penaltu proměnil David Bezděk. Stejný hráč však po hodině hry zasáhl rukou ve vápně a kromě penalty následovala i červená karta. Podle rozhodčího totiž Bezděk zabránil jisté brance. Následovalo srovnání z kopačky Marka Kyselého.

„Byli jsme podle mě jednoznačně lepší, mohli jsme dát tři další tutovky,“ podotkl trenér Ústí. Sokol se tak i v deseti dočkal vedení díky Eriku Smítalovi. To však vydrželo pouze 17 minut. Bruntálský Martin Cabal dokázal vyrovnat.

„Zbytek zápasu jsme se bránili. Dali jsme gól a zavřeli jsme to,“ uznal Libor Skopalík.

Ústí si nicméně alespoň potřetí v sezoně dokázalo vybojovat bod do divizní tabulky. Že by blýskání na lepší časy? Vzhledem k odchodům z kádru to tak příliš nevypadá.

„Zezulka odchází do Ameriky, zase nemáme útočníka. Měli jsme ho na dva zápasy, teď jej opět nemáme. Když nemáme hráče, tak bohužel. Děláme pro to maximum, ale ani štěstí nám nejde naproti,“ uzavřel Skopalík.

TJ Sokol Ústí – FC Slavoj Olympia Bruntál 2:2 (1:0)

Branky: 6. z pen. Bezděk, 62. Smítal – 60. z pen. Kyselý, 79. Cabal. Rozhodčí: Vojáček – Polanský, Svoboda. ŽK: Vladař, Škařupa – L. Kundrátek, Lavrovič, Hrabovský, Krajčovič. ČK: 59. Bezděk. Diváci: 150.
Urbášek – Bezděk, Šnejdrla, Král, J. Smolka (77. Pav. Sencovici) – Vladař (53. Škařupa), V. Smolka, Žingor, Vladik (62. Bočan) – Smítal, Zezulka. Trenér: Libor Skopalík.