Lutín - Kralice na Hané 1:0 (0:0) Pen: 6:5

Zdroj: Youtube

Gólu se v základní hrací době nedočkali fanoušci v Lutíně. Po zimní pauze přivítali Lutínští na svém hřišti Kralice na Hané, poslední celek tabulky měl stejně jako domácí několik náznaků šancí. Rozhodnutí ale přišlo až v penaltovém rozstřelu, střelci byli dlouho bezchybní, až jeden pokus Kralic zlikvidoval domácí gólman a Sigma si připsala bod navíc.

Velké Losiny - Bohuňovice 4:1 (3:0)

Velkým Losinám se vydařil začátek zápasu proti Bohuňovicím, už po půlhodině hry vedly na domácím hřišti 3:0. V samotném závěru první půle navíc viděl hostující hráč červenou kartu, a tak Bohuňovice vstupovaly do druhé poloviny zápasu v oslabení a velkou ztrátou. V 62. minutě domácí Hilbert navýšil na 4:0 a hosté poté už pouze kosmeticky upravili stav utkání na 4:1.

Lipová - Brodek u Přerova 2:1 (1:1) Pen: 5:3

Na úspěšné gólové představení z prvního jarního zápasu navázal i v dalším kole v dresu Lipové Ondrej Milar. V utkání proti Brodku u Přerova otevřel skóre po dvaceti minutách hry, hostující tým ale krátce nato výsledkově srovnal krok. V dalším průběhu utkání už příznivci fotbalu v Lipové gól neviděli, a tak přišly na řadu pokutové kopy. V nich dokázali domácí uzmout dvoubodovou výhru.

Ústí - Dolany 5:0 (2:0)

Jasnou záležitostí bylo střetnutí dvou týmů z opačných pólů tabulky – druhé Ústí hostilo předposlední Dolany. Zápas dopadl podle papírových předpokladů, domácí vykročili za úspěchem už ve 3. minutě, ještě do poločasu se Ústí podařilo navýšit na 2:0. Čtvrthodiny před koncem přidali domácí dva slepené góly a dali výsledku jasnou podobu.

Litovel - Medlov 1:4 (1:1)

Fotbalisté Medlova v 17. kole zavítali na půdu nedaleké Litovle. Hosté se radovali z gólu jako první, Tatran ale brankou odpověděl hned o pět minut později. Medlovští měli v úvodní fázi zápasu ještě několik slibných příležitostí, v první půli už se ale skóre neměnilo. Hned po přestávce strhl vedení

opět na stranu hostů Skřebský a tentokrát už Litovelští vyrovnat nedokázali. Medlov přidal ještě další dva zásahy a mohl se radovat z jasného vítězství.

Mohelnice - Šternberk 0:3 (0:0)

Na první příčce tabulky se i po 17. kole drží fotbalisté Šternberku, kteří tentokrát zavítali na hřiště Mohelnice. Domácí měli šanci otevřít skóre, ale k prvnímu gólu chyběl v úvodní fázi zápasu kousek. Po pauze to pak byli Šternberští, kdo se radoval z gólu. V rychlém sledu se trefil Pazdera a Lošťák a lídr tabulky měl nakročeno k výhře. V samotném závěru ještě pečetil po sólovém úniku Tögel na konečných 0:3.

Jeseník - Želatovice 1:2 (0:1)

Jeseník přivítal v prvním domácím utkání po zimní přestávce na svém hřišti Želatovice. Ve 32. minutě se prosadil hostující kanonýr Tomáš Čtvrtníček a poslal Želatovice do vedení. Jeseník dlouho usiloval o vyrovnání, které nakonec přišlo čtvrthodiny před koncem. Hostující střelec Čtvrtníček ale řekl poslední slovo v 84. minutě, kdy hlavou stanovil výsledku konečnou podobu na 1:2 a tři body směřovaly na Přerovsko.

Rapotín - Zábřeh 4:3 (1:2) Pen: 4:2

23. Klemsa Jaroslav, 54. Klemsa Jaroslav, 64. Klemsa Jaroslav - 3. Puchr Roman, 38. Sitta Michal, 50. Schwab Vojtěch