Dolany - Lipová 0:1 (0:0)

Zdroj: Youtube

Dolany u Olomouce přivítaly v 18. kole tým z Lipové, ve vyrovnaném utkání se na gól čekalo až do druhého poločasu. Oba celky nevyužily několik nadějných momentů, rozhodnutí si nakonec připsal hostující Ondrej Milar, který se na jaře naladil na střeleckou notu a ze standardky trefil pro svůj tým tři body.

Medlov - Velké Losiny 2:3 (0:1) Pen: 2:4

Do dvoubrankového vedení se dostaly Velké Losiny dvacet minut před koncem zápasu v Medlově. Náskok ale hostujícímu celku na tříbodový zisk nestačil, domácímu týmu z Uničovska se podařilo během dvanácti minut srovnat. Utkání tak rozsoudily pokutové kopy, medlovští střelci dvakrát zaváhaly a bod navíc tak putoval na Šumpersko.

Bohuňovice - Lutín 1:3 (1:1)

Už ve čtvrté minutě se radovali z gólu fotbalisté Lutína na trávníku Bohuňovic. O čtvrthodiny později přidali hosté další branku, ale nešťastně do vlastní branky, a tak bylo vyrovnáno. Sigma opět strhla vývoj zápasu na svou stranu ve druhém poločase, kdy se prosadil Vymazal s Brázdilem a závěrečné minuty tak mohli Lutínští dohrát s dvougólovým náskokem.

Brodek u Přerova - Jeseník 1:4 (0:2)

Brodek u Přerova musel proti Jeseníku po prvním poločase dohánět dvougólové manko, když se za hostující celek prosadili Furik a Janíček. Jenže ztrátu se domácím smazat nepodařilo, po dvaceti minutách hry ve druhé půli přidal Martin Furik svůj druhý gólový zápis v utkání a Jeseník už vedl o tři branky. Brodek krátce na to snížil, ale to už bylo ze strany domácího mužstva vše a body směřovaly na sever kraje.

Zábřeh - Mohelnice 1:3 (1:2)

Z nedaleké Mohelnice přicestoval soupeř Zábřehu pro utkání 18. kola krajského přeboru. A byli to hosté, kdo jako první slavil gólový úspěch, když se prosadil Vlastimil Knýř. V dresu Mohelnice navýšil ve 35. minutě Ryba, Sulko ale dokázalo náskok korigovat gólem do šatny. Po pauze se čekalo na další branku půl hodiny a postaral se o ni opět Daniel Ryba, který tak pojistil vítězství pro hostující mužstvo z Mohelnice.

Želatovice - Rapotín 2:1 (0:1)

Fotbalisté Rapotína se proti Želatovicím radovali z přesného zásahu Miroslava Rýznara už v 9. minutě. Domácím se podařilo srovnat skóre na začátku druhého poločasu a vyrovnaný stav vydržel až do nastaveného času. V něm ale měly Želatovice ještě možnost rozhodnout z penalty. Aktuálně nejlepší střelec soutěže Tomáš Čtvrtníček se ze značky pokutového kopu nemýlil a přisoudil vítězství týmu z Přerovska.

Šternberk - Litovel 8:0 (4:0)

Debakl utrpěla Litovel v 18. kole na hřišti Šternberku. Lídr soutěže šel do trháku hned v úvodní čtvrthodině, když se David Lošťák během pár minut radoval z hattricku. Šternberští měli zápas celou dobu pod kontrolou a vytrvale navyšovali rozdíl ve skóre. Světelná tabule nakonec ukazovala výsledek 8:0, ke kterému David Lošťák přispěl pěti zásahy.

Kralice na Hané - Ústí 1:3 (0:2)

Jeden z favoritů soutěže Sokol Ústí zamířil o víkendu na půdu posledních Kralic na Hané a svou kvalitu hosté v utkání potvrdili. Do poločasu si Ústí vypracovalo dvoubrankové vedení, hned po změně stran se ale Kralickým podařilo ze standardní situace snížit. Hostujícímu týmu se v samotném závěru podařila další pohledná kombinační akce a Pavel Zagol dal druhou trefou v zápase výsledku konečnou podobu na 1:3