Zábřeh - Litovel 5:1 (3:0)

Zdroj: Youtube

Pořádně ofenzivní partii odehrál Zábřeh proti Litovli. Hráči domácího Sulka vstoupili do zápasu na výbornou, když po deseti minutách vedli 2:0 a do pozici ještě vylepšil Žanda z penalty. Ve druhé části utkání pokračovali Zábřežští v dobrém výkonu, v 64. minutě už na tabuli svítilo skóre 5:0 a Miroslav Žanda měl na kontě hattrick. Tatran dokázal pouze jedním zásahem kosmeticky upravit výsledek.

Bohuňovice - Ústí 2:0 (1:0)

Zdroj: Youtube

S velkou vervou vlétli do zápasu s Bohuňovicemi fotbalisté Ústí. Domácí brankář si ale s úvodními pokusy týmu z Hranicka poradil a po půlhodině hry udeřily Bohuňovice. Těsný náskok se domácím dařilo hájit, skvělým výkonem se dál prezentoval bohuňovický gólman Robert Venclík. Ústí na něj nenalezlo recept, mužstvo z obce u Olomouce naopak přidalo druhou trefu a s větším klidem dokráčelo k plnému bodovému zisku.

Medlov - Lutín 2:0 (1:0)

Zdroj: Youtube

Druhou domácí výhru si připsali ve 4. kole fotbalisté Medlova. Proti Lutínu se prosadili ve 30. minutě, s nejtěsnějším rozdílem ve skóre dokráčeli Medlovští až do samotného závěru zápasu. Po několika neproměněných šancích se přece jen ještě jednou radovali z gólu, v 90. minutě se trefil Pavel Pospíšil.

Brodek u Přerova - Dolany 2:6 (0:2)

Zdroj: Youtube

Gólovou show si připravili do Brodku u Přerova fotbalisté z Dolan. Mužstvo z Olomoucka po první půli hájilo dvoubrankový náskok. V průběhu deseti minut druhého dějství přidali hosté další tři góly a o vítězi bylo rozhodnuto. Domácí celek si připsal alespoň dvě čestné trefy, skóre přesto vyznělo jednoznačně.

Jeseník - Rapotín 0:1 (0:0) Pen: 5:6

Zdroj: Youtube

Souboj Jeseníku s Rapotínem v úvodní fázi hry mnoho šancí nenabídl, ofenzivy obou celků se začaly osmělovat až po poločasové přestávce. Na gól v základní hrací době ale diváci na severu kraje čekali marně, a na řadu tak přišel penaltový rozstřel. V něm se lépe dařilo hostům z Rapotína, kteří si do tabulky zapsali dva body.

Želatovice - Mohelnice 5:0 (2:0)

Zdroj: Youtube

Vydařené představení si pro fanoušky připravili hráči Želatovic. Hostující obranu z Mohelnice překonal hned dvakrát během pětadvaceti minut Tomáš Čtvrtníček. Mohelničtí se marně snažili gólově odpovědět, naopak po přestávce domácí přidali další zásahy. Čtvrtníček zkompletoval hattrick a Želatovice se radovaly z jasné výhry 5:0.

Šternberk - Velké Losiny 3:0 (1:0)

Zdroj: Youtube

Už od úvodních minut bylo před brankáři rušno při utkání Šternberku s Velkými Losinami. Převahu postupně získávali domácí, před pauzou snahu Šternberských korunoval gólem David Lošťák. Ve druhé půli se Velké Losiny dlouho držely na dostřel, nebezpečnější však byl domácí celek. Šternberk v závěru potvrdil výhru dvěma zásahy v rychlém sledu a osamostatnil se na čele soutěže.

Kralice na Hané - Lipová 2:3 (2:1)

Zdroj: Youtube

Slibně se vyvíjelo utkání 4. kola pro fotbalisty Kralic na Hané, když po prvním poločase vedli proti Lipové 2:1. Hostující tým po individuální akci hned po pauze srovnal a penalta dvacet minut před koncem znamenala rozhodující zásah. Lipová na Prost

Všechny sestřihy krajského přeboru 2021/22 najdete ZDE