Lipová - Dolany 0:1 (0:1)

Zdroj: Youtube

Smolný moment z 19. minuty v podání fotbalistů Lipové rozhodl zápas proti Dolanům. Domácí prohrávali po trefě do vlastní branky a v dalším průběhu utkání už nenašli cestu ke zdolání defenzivy soupeře. Dolany si tak odvezly tři body.

Kostelec na Hané - Medlov 1:0 (0:0)

V úvodní pětadvacetiminutovce zachránila Medlov na půdě Kostelce na Hané dvakrát branková konstrukce, hosté pak měli také své příležitosti jak strhnout výsledek ve svůj prospěch. Rozhodnutí přišlo v 72. minutě, kdy se trefil za domácí David Preisler a plný bodový příspěvek si zapsali do tabulky Kostelečtí.

Konice - Brodek u Přerova 1:2 (1:1)

Po třinácti minutách hry slavil první branku na hřišti v Konici mančaft z Brodku u Přerova. Na trefu Lukáše Bundila ale dokázali domácí během několika chvil odpovědět. Krátce po přestávce se Bundil prosadil i podruhé a tento zásah už byl rozhodující.

Bohuňovice - Zábřeh 2:3 (2:1)

Dva zásahy během prvních 11 minut směrovaly Bohuňovice k úspěšnému výsledku proti Zábřehu, jejich autor Lukáš Veselský měl blízko i k hattricku. Třetí trefu ale domácí nepřidali a postupně začali úřadovat střelci hostů. Do pauzy snížil na 2:1 Roman Puchr. Ve druhé půli se pak dvakrát prosadil Michal Sitta a rozhodl o výhře Sulka.

Rapotín - Velké Losiny 2:3 (1:0)

V derby Rapotína s Velkými Losinami se na gól čekalo až do závěru prvního poločasu, kdy ve prospěch domácích naklonil vývoj utkání Dominik Drozd. Hosté z Velkých Losin ale měli poslední slovo, když se během pěti minut trefili Jiří Uvízl a Hugo Hegner. Ještě v 90. minutě přidal Hugo Hegner druhý zásah a pojistka se hodila. Rapotínští v nastaveném čase proměnili penaltu a snížili na 2:3, to už ale na tříbodovém zisku pro Velké Losiny nic nezměnilo.

Lutín - Litovel 1:2 (1:0)

Fotbalisté Lutína v domácím duelu s Litovlí vedli od 21. minutě po trefě Josefa Komaniho a v úvodu druhé půle mohli přidat druhý zásah. Z pokutového kopu ale neuspěli a ke slovu se dostali hráči Tatranu. Deset minut po přestávce srovnal David Laža a v závěru zápasu dokonal obrat Richard Nemergut.

Jeseník - Mohelnice 0:2 (0:1)

Mezi dvougólové střelce 6. kola PB SCOM krajského přeboru se zapsal také Roman Kuba z Mohelnice. Na hřišti Jeseníku se zapsal do statistik díky dvěma ranám ze střední vzdálenosti, a protože domácí gólový recept na defenzivu Mohelnice nenašli, slavili hosté zisk velmi cenného příspěvku do tabulky.

Želatovice - Čechovice 1:2 (1:1)

Na první místo tabulky se po 6. kole PB SCOM krajského přeboru vyhoupli fotbalisté z Čechovic. Proti domácím Želatovicím otevřeli skóre už 15. minutě, soupeř ale brzy potrestal zaváhání gólmana a výsledek byl opět nerozhodný. Posledních pětadvacet minut hráli Čechovičtí v oslabení, domácí ale výhodu nevyužili. Naopak deset minut před koncem exkluzivní trefou rozhodl o výhře Čechovic Filip Halouzka.