Brodek u Přerova - Medlov 1:6 (0:3)

Zdroj: Youtube

Jasnou záležitostí bylo utkání Medlova na hřišti v Brodku u Přerova. Hostující tým vedl po třiceti minutách 0:3 a před vstupem do druhého dějství měli hráči z Brodku o čem přemýšlet. Změnit směřování zápasu se jim ale nepodařilo, hosté ještě vylepšili svůj náskok a domácím se v závěrečné desetiminutovce podařilo už jen vstřelit čestný gól a upravit skóre na konečných 1:6.

Zábřeh - Kralice na Hané 2:1 (0:1) Pen: 5:4

Zdroj: Youtube

Utkání dvou celků ze dna tabulky krajského přeboru se hrálo v Zábřehu. Hosté z Kralic na Hané vedli po zásahu Vincourka z 26. minuty, Zábřeh srovnal až po změně stran. Závěr zápasu přinesl šance na obou stranách, ani jeden z týmů ale duel na svou stranu nestrhl. V penaltové loterii byli střelci neomylní, povedeným zákrokem rozhodl o výhře domácích brankář Schubert.

Šternberk - Bohuňovice 1:0 (1:0)

Zdroj: Youtube

Šestibodový náskok mají po deseti odehraných utkáních na čele tabulky fotbalisté Šternberku. Naposledy přivítali na domácí půdě nedaleké Bohuňovice a vývoj vyrovnaného duelu rozhodla jediná trefa. O gól Šternberku se postaral po půlhodině hry Pavel Kryl a s čistým kontem inkasovaných branek doputovali domácí k dalšímu vítězství.

Želatovice - Dolany 6:1 (1:0)

Zdroj: Youtube

Dolany vstupovaly do druhého poločasu v Želatovicích jen s jednogólovým mankem, takřka vyrovnaný vývoj střetnutí ale brzy vzal za své. Domácí dvojice Klimek – Čtvrtníček se postarala o pět zásahů a o vítězi bylo rozhodnuto.

Rapotín - Ústí 2:1 (0:1) Pen: 5:4

Zdroj: Youtube

Takřka na dosah mělo mužstvo Ústí plný bodový zápis do tabulky v průběhu utkání v Rapotíně. Hosté vedli od 23. minuty, Rapotínští ale z poslední standardní situace dokázali srovnat skóre a po jejich euforii následoval ještě penaltový rozstřel. V něm byli nakonec také úspěšnější domácí a Ústí si nakonec odvezlo pouze jeden bod.

Litovel - Velké Losiny 4:0 (2:0)

Zdroj: Youtube

Další povedené vystoupení na domácím hřišti předvedli fotbalisté Litovle. Soupeřem jim tentokrát byly Velké Losiny, hosté ale obranu Tatranu překonat nedokázali. Střelecky se naopak dařilo Litovli, dvěma góly v prvním poločase nastartoval svůj tým domácí Petr Dragon. Brzy po pauze přidali domácí ještě dva další zásahy a mohli se radovat z jednoznačného výsledku.

Jeseník - Lipová 1:2 (1:0) Pen: 2:4

Zdroj: Youtube

Jeseník přivítal v 10. kole Lipovou a z vyrovnaného zápasu nakonec získal jediný bod. Domácí mužstvo vedlo od 28. minuty, v úvodní části druhého poločasu se hráčům Lipové podařilo srovnat stav na 1:1. Rozhodující slovo pak měli hosté také v penaltovém rozstřelu, Lipová se po třetině soutěže drží na čtvrtém místě tabulky.

Mohelnice - Lutín 0:2 (0:1)

Zdroj: Youtube

Tříbodový zisk dokázali vytěžit z utkání v Mohelnici hráči Lutína. Hostující tým se prosadil už ve 3. minutě a domácí se marně snažili o vyrovnání. Šance byly k vidění na obou stranách, Lutínští zvládli defenzivní úkoly i s přispěním povedených zákroků brankáře. Čtvrthodiny před koncem pak přidala Sigma pojistku a s větším klidem mohli dohrát závěr zápasu.

VŠECHNY SESTŘIHY SEZONY 2020/21 A GÓLY KOLA  NAJDETE ZDE