Zábřeh - Dolany 2:1 (1:1) Pen: 5:4

Oba dva góly utkání proti Dolanům vstřelili fotbalisté domácího Zábřehu, jedna trefa však směřovala do vlastní branky a po devadesáti minutách tak byl stav skóre 1:1. Nerozhodný duel rozsoudily pokutové kopy, ve kterých Sulko získalo proti poslednímu týmu tabulky bonusový bod.

Zdroj: Youtube

Velké Losiny - Želatovice 6:0 (2:0)

S neoblíbeným kanárem odjíždělo ze hřiště Velkých Losin mužstvo Želatovic. Domácí výběr vedl po půlhodině hry 2:0 a s pevnou defenzivou kráčel za vítězstvím, třetí gól přidali Losinští v 56.  minutě. Želatovice nedokázaly utkání zdramatizovat, v závěrečné desetiminutovce navíc domácí předvedli třígólovou exhibici a stanovili výsledku konečnou podobu.

Zdroj: Youtube

Lutín - Všechovice 2:3 (1:0) Pen: 2:4

Dobrý začátek, ale smolný konec pro domácí. Lutínu se výsledkově vydařila první hodina utkání proti Všechovicím, vedení 2:0 ale Sigmě nestačilo. V duelu dvou předních celků soutěže se nakonec radovali hosté. Všechovice se dostaly na dostřel v 65. minutě a v samotném závěru zápasu se hostům ještě podařilo vyrovnat. V penaltovém rozstřelu pak získali Všechovičtí bod navíc, tato část záznamu však není k dispozici.

Zdroj: Youtube

Černovír - Medlov 0:3 (0:1)

V pozici favorita přijížděli na hřiště Černovíru hráči Medlova a svou roli dokázali splnit. Mužstvo z Uničovska otevřelo skóre ve 24. minutě, domácí Olomoučané marně hledali gólovou odpověď. V závěrečné pětiminutovce se dvakrát prosadil v dresu Medlova Jiří Holouš a stanovil výsledku jasnou podobu.

Zdroj: Youtube

Kralice na Hané - Opatovice 2:0 (1:0)

Kralice na Hané udeřily proti Opatovicím po rohovém kopu už ve 2. minutě a těsné vedení se jim dařilo hlídat i po zbytek zápasu. V 67. minutě navíc domácí přidali druhý zásah a ziskem tří bodů se vzdálili sestupovým vodám krajského přeboru.

Zdroj: Youtube

Jeseník - Šternberk 0:3 (0:2)

Import cenných bodů ze hřiště Jeseníku si zajistili v zápase 23. kola fotbalisté Šternberku. Těm se vydařil už vstup do utkání, když v 5. minutě skóroval Čapek. Z pokutového kopu hosté brzy ještě v prvním navýšili svůj náskok. Jeseník se marně snažil o kontaktní branku, ve druhém dějství navíc inkasovali domácí potřetí a Šternberk si pohlídal své vítězství.

Zdroj: Youtube

Mohelnice - Litovel 2:5 (0:3)

Velmi vydařenou partii sehrál v Mohelnici tým Litovle. Tatran přečkal úvodní příležitost domácích a poté se hráči Litovle rozjeli. Po prvním poločase vedli 3:0, v 64. minutě už měli náskok pěti branek. Ke slovu se poté začal v ofenzivě dostávat domácí kapitán Kuba, ale ani jeho dva góly už nemohly nic změnit na jednoznačném vítězství Litovelských.

Zdroj: Youtube

VŠECHNY SESTŘIHY a ANKETU O GÓL KOLA najdete ZDE