Předchozí
1 z 17
Další

Rapotín

Začátek přípravy: 18. ledna

Přípravné zápasy:

Bludov (8.2. 18.00 - UT Šumperk)

Bruntál (17.2. 13.15 - Bruntál)

Město Albrechtice (24.2. 15.00 - Bruntál)

Štáhle (2.3. - hřiště a čas v jednání)

Postřelmov

Začátek přípravy: 9. ledna

Přípravné zápasy:

Olešnice (3.2. 14.00)

Moravská Třebová (10.2. 14.00)

Mohelnice (17.2. 10.00)

Loštice (24.2. 10.00)

Litovel (2.3. 10.00)

*Všechno na umělé trávě v Mohelnici v rámci zimního turnaje.

Zábřeh

Začátek přípravy: 10. ledna

Přípravné zápasy:

Šternberk (20.1.)

Lanškroun (28.1. 14.00 - Lanškroun)

Jablonné n/O (3.2. 15.00 - Zábřeh)

Holešov (10.2. 10.00 - Hulín)

Česká Třebová (17.2. - čas a místo bude upřesněno)

Chválkovice (24. - 25.2. - Olomouc, přesný čas bude upřesněn)

Brodek u Přerova

Začátek přípravy: 16. ledna

Přípravné zápasy:

Bohuňovice (4.2. 14.00 - Chropyně)

Napajedla (10.2. 14.00 - Luhačovice)

Kvasice (17.2. 17.00 - Kroměříž)

Maletín (24.2. 16.00 - Mohelnice)

Hněvotín (2.3. 14.00 - místo bude upřesněno)

Dolany

Začátek přípravy: 11. ledna – 14. ledna soustředěním v Králikách

Přípravné zápasy:

Šternberk (2.2. 18.00 - Šternberk)

HFK Olomouc U19 (10.2. 13.00 - HFK)

Morkovice (17.2. 15.00 - Morkovice)

Velká Bystřice (24.2. 17.00 - Řepčín)

Chválkovice (3.3. 16.00 - Řepčín)

Konice

Začátek přípravy: 12. ledna

Přípravné zápasy:

Kostelec na Hané (21.1. 16.00 - UT Prostějov)

2. - 4.2. Kondiční soustředění Jaroměřice

Lesnice (10.2. 13.00 - Uničov)

Boskovice (17.2. 11.00 - Boskovice)

Protivanov (24.2. 14.00 - Konice)

Želatovice (3.3. 15.00 - HFK)

Určice

Začátek přípravy: 19. ledna

Přípravné zápasy:

Rousínov (27.1. 13.00 - UT Prostějov)

Otaslavice (3.2. 14.00 - UT Prostějov)

Lutín (11.2. 14.00 - UT Prostějov)

Pivín (18.2. 18.00 - UT Prostějov)

Rabensburg (24.2. 17.00 - UT Prostějov)

Bernartice (2.3.)

Čechovice

Začátek přípravy: 22. ledna

Přípravné zápasy:

Přerov (27.1. 14.00 - Chropyně)

Šumperk (3.2. 11.00 - Šumperk)

Kozlovice (17.2. 18.00 - Prostějov)

Boskovice (21.2. 19.00 - Boskovice)

Kunštát (23.2. - Blansko, čas v jednání)

Šternberk (2.3. - čas a místo v jednání)

Želatovice

Začátek přípravy: 15. ledna

Přípravné zápasy:

Sigma U17 (26.1. 17.00 - Řepčín)

Přerov (10.2. 14.00 - Chropyně)

Holešov (17.2. - čas a místo v jednání)

Morkovice (24.2. 15.00 - Morkovice)

Konice (3.3. 15.00 - HFK)

Medlov

Začátek přípravy: 23. ledna

Přípravné zápasy:

HFK Olomouc (3.2. 11.00 - HFK)

Velké Losiny (11.2. 14.00 - Uničov)

Kostelec na Hané (18.2. 16.30 - Uničov)

22. - 25.2. soustředění v Karlově

Mohelnice (3.3. 13.00 - Mohelnice)

Lipová

Začátek přípravy: 30. ledna

Přípravné zápasy:

Vyškov B (3.2. 10.00 - Vyškov)

Nové Sady B (10.2. 14.00 - UT Prostějov)

Rudice (25.2. 14.00 - UT Prostějov)

Těšnovice (2.3. 16.00 - UT Prostějov)

Mohelnice

Začátek přípravy: 8. ledna

Přípravné zápasy:

Moravská Třebová (27.1. 10.00 – Mohelnice)

Litovel (3.2. 10.00 – Mohelnice)

Olešnice (10.2. 10.00 – Mohelnice)

Postřelmov (17.2. 10.00 – Mohelnice)

Jeseník (24.2. 14.00 – Mohelnice)

Medlov (3.3. 13.00 - Mohelnice)

Litovel

Začátek přípravy: 12. ledna

Přípravné zápasy:

Mohelnice (3.2. 10.00 - Mohelnice)

Loštice (10.2. 12.00 - Mohelnice)

Moravská Třebová (17.2. 12.00 - Mohelnice)

Olešnice (24.2. 12.00 - Mohelnice)

Postřelmov (2.3. 10.00 - Mohelnice)

Velké Losiny

Začátek přípravy: 16. ledna

Přípravné zápasy:

Kostelec na Hané (4.2. 11.00 - Šumperk)

Medlov (11.2. 14.00 - Uničov)

Bernartice (17.2. 15.00 - Šumperk)

Lanškroun (2.3. 14.00 - Lanškroun)

Bělotín

Začátek přípravy: 23. ledna

Přípravné zápasy:

Přerov (3.2. 15.00 - Hranice)

Jakubčovice (10.2. 9.00 - Hranice)

Vigantice (16.2. 18.00 - Vigantice)

Kostelec na Hané (24.2. 9.00 - Hranice)

Hlubočky (3.3. 15.00 - Hranice)

Bohuňovice

Začátek přípravy: 5. ledna

Přípravné zápasy:

Šternberk (27.1. - Šternberk)

Brodek u Přerova (4.2. - Chropyně)

Hodolany (24. 2. - Řepčín)

Velká Bystřice (2.3. - Řepčín)


Načítám tabulku ...