„Po včerejším tréninku mi hodně kluků volalo, jestli se vůbec hraje,“ přiznal bělotínský trenér Jan Březík. „První poločas byl slušný, trenér byl ale pro oba týmy hodně těžký, hrozně to klouzalo. Spíš to mělo kondiční parametry. Neřešili jsme moc taktické věci nebo kvalitu na míči. Chtěli jsme to odehrát,“ doplnil Březík.

Jeho tým se ujal vedení, po změně stran ale dominovaly Želatovice. „Ve druhém poločase jsme to trošku změnili, Želatovice tam poslaly nové hráče a bylo vidět, že kvalita krajského přeboru tam je. My jsme se pak už spíš modlili, ať je konec a nikdo se nezraní,“ přiznal Březík.

„Nešlo úplně o výsledek. Šlo hlavně o to, aby si kluci zase osahali balon a hřiště. To splnilo účel. Vyhráli jsme a myslím si, že to byl dobrý zápas z naší strany i ze strany soupeře,“ hodnotil želatovický trenér Jiří Jemelka.

Oba týmy tak za sebou mají zápasovou premiéru zimní přípravy. Další přátelské utkání by měl Bělotín odehrát v sobotu 11. února od 16 hodin v Prostějově proti Kostelci na Hané. Želatovice ve středu 15. února v Chropyni vyzvou přerovskou Viktorii.

Zdeněk Hoffmann trénuje Sokol Ústí v roce 2013
Do Ústí se vrací kouč Hoffmann. Chci tým posunout hlavně herně, říká
Barbara Dapič
Přes půl milionu sledujících! Volejbalová kráska Olomouce je hvězdou sítí

TJ Sokol Bělotín – FC Želatovice 3:4 (1:0)

Branky: Šišlák, Lhotský, vlastní – T. Čtvrtníček, vlastní, Matušík, Zezulka.

Bělotín: Kňura – Kus, Ma. Král, Kubeša, Vyka – Žingor – Šišlák, Šustal – Lhotský, Kovařík, Jemelka. Střídali: Bernkopf, Pečeňa. Trenér: Březík.

Želatovice: Sedlařík – Dluhoš, Koplík, Krejčíř – Calábek, Rychlík – Rybka, Goldemund – Matušík, Skopal, T. Čtvrtníček. Střídali: Boucník, Klimek, K. Tomek, Bielko, Zezulka. Trenér: J. Jemelka.