Od úvodních minut se domácí vrhli do útoku a hned v první minutě šel sám na hostujícího gólmana Kelar, ale mířil pouze do tyče. A tak v 19. minutě přišel trest z kopačky hostujícího Havrily.

Domácí hráče to ale ještě více nakoplo a po krásném voleji Balka a následné pohledné akci zakončené Kelarem se šlo do šaten za stavu 2:1.

Druhý poločas se už odehrával v jasné režii domácích, kteří přidali ještě tři krásné góly. Nejprve se v 51. minutě z přímého kopu výstavně trefil Nezval. Ten samý hráč si gólovou radost o pár minut později zopakoval, když zakončil samostatnou akci křižnou střelou. Poslední slovo v zápase si vzal Hrazdil, který ukázkovým lobem stanovil výsledek na konečných 5:1 pro Duklu.

V sobotu Dukla zajíždí do Polkovic, doma se opět představí v sobotu 28. září, kdy hostí od 15.30 Říkovice.