TJ Valašské Meziříčí - SK Hranice 1:3 (0:1)

Utkání se hrálo na umělé trávě minimálních rozměrů. Výsledkem byl bojovný zápas plný osobních soubojů. Po několika nebezpečných standartkách domácího týmu to však byli hosté, kteří se ve 23. minutě rovněž z trestného kopu pěknou střelou P. Modelského přes zeď dočkali první branky.

Do druhého poločasu domácí ve snaze zvrátit vývoj utkání poslali do útoku zkušeného E. Nečase, se snahou dostat hosty pod tlak a vytvořit si možnosti k zahrávání standardních situací, což se jím také dařilo.

V těchto chvílích však hostující brankář P. Malota předvedl několik super zákroků. Oživením útočné aktivity hostů bylo nasazení O. Pulkerta, tento byl v 72. minutě na hranici pokutového uzemí domácího týmu, mimo souboj o míč udeřen loktem do obličeje (zlomený nos) hostujícím Šťástkou.

V následující minutě hosté zvýšili vedení na 0:2. Hlavou se trefil R. Kundrát. Domácí vystupňovali snahu o změnu nepříznivého stavu a výsledkem byla branka v 76. minutě, kterou vstřelil Sovák.

Domácí otevřeli hru,dále si vytvářeli situace, ale hostující brankář se již nedal překonat, naopak to byli opět hosté, kteří po rychlém protiútoku dvojice Ferenc, Pulkert do otevřené obrany domácích vstřelili třetí branku, jejíž autorem byl O. Pulkert.

Branky: Modelský, Kundrát, Pulkert Sestava: Malota, Koutek, Derych R., Kundrát, Derych L., Modelský, Pohorelli (89. Malaník), Bláha, Kuchař, Ferenc (84. Pančochář), Žoch (66. Pulkert).