Výherci gratulujeme, karton piv Holba na něj čeká opět u nás v redakci v Palackého ulici.

Výsledky tipovaných utkání

Přerov – Žďár nad Sázavou 0:0

Kozlovice – Uherský Brod 4:1

Hranice – Petřkovice 3:0

Chválkovice – Želatovice 2:3

Zábřeh na Moravě – Ústí 1:3

Kojetín/Kovalovice – Dolany 4:3

Náměšť na Hané – Beňov 2:2

Opatovice/Všecho­vice – Slatinice 1:1

Lipová – Lipník nad Bečvou 3:1

Bělotín – Všechovice 5:2

Pořadí hráčů po 8. kole

1. místo

0007|Radek Klvaňa|Malhoti­ce|8|55

2. místo

0062|Hana Godušová|Přerov|11|46

3. místo

0094|Mojmír Kabelík|Přerov|14|42

4. místo

0058|Miroslav Kovář|Újezdec|8|40

0020|Antonín Návara|Ústí|8|40

0010|Jaroslav Polus|Hranice|8|40

0037|Drahoslav Gebur|Přerov|2|40

8. místo

0043|Renata Kovaříková|Pře­rov|8|37

0009|Veronika Polusová|Hrani­ce|8|37

0036|Miroslav Vymětal|Přerov|8|37

0008|Radim Frydrych|Hrani­ce|2|37

0026|Antonín Růžička st.|Paršovice|2|37

13. místo

0093|Roman Petřvalský|So­běchleby|8|35

14. místo

0053|Jaromír Novotný|Přerov|11|34

0052|Antonín Ševeček|Přerov|11|34

0069|Ctibor Melich|Hranice|8|34

0068|Lubomír Sedlák|Milenov|5|34

18. místo

0088|Vladimír Tutka|Hranice|5|32

0081|Petr Takáč|Hranice|2|32

20. místo

0019|Jaroslav Šuba|Hranice|8|31

0047|František Jiřík|Radslavi­ce|5|31

0027|Antonín Růžička ml.|Paršovice|5|31

0023|Antonín Uhýrek|Ústí|5|31

0003|Václav Žeravík ml.|Ústí|5|31

0054|Karel Galda|Přerov|2|31

0001|Pavel Němčák|Troubky|2|31

0045|Pavel Adámek|Hranice|-4|31

28. místo

0085|Eliška Hložková|Paršo­vice|2|29

29. místo

0034|Blahoslav Krček|Přerov|11|28

0040|František Řihošek|Přesta­vlky|8|28

0014|Dušan Staněk|Hranice|8|28

0038|Marek Netopil|Stará Ves|5|28

0015|Josef Tománek|Hrani­ce|5|28

0031|Daniel Tutka|Hranice|5|28

0050|Jiří Pavelka|Přerov|2|28

0061|Petra Pohnanová|Pře­rov|2|28

0032|Tomáš Vaculík|Opolcany|-1|28

38. místo

0091|Martina Jiříková|Radsla­vice|2|26

0082|Miroslav Takáč|Hranice|2|26

40. místo

0060|Pavel Poljanský|Pře­rov|11|25

0013|Dezider Bachorec|Hrani­ce|8|25

0064|Michal Bartoněk|Přerov|8|25

0072|Marie Dreiseitelová|Mi­lenov|2|25

0021|Jan Skopal|Valšovi­ce|2|25

45. místo

0074|Radomír Klvaňa st.|Opatovice|0|24

46. místo

0084|Ladislav Šustek|Paršovi­ce|2|23

47. místo

0004|Petr Šíp|Hranice|5|22

0048|Jarmila Galdová|Přerov|2|22

49. místo

0083|Barbora Takáčová|Hrani­ce|5|20

0092|Miloslav Jančík|Soběchle­by|2|20

51. místo

0011|Alois Novák|Vítonice|8|19

0063|Bohuslav Zemánek|Přerov|8|19

0046|Pavel Jiřík|Radslavi­ce|5|19

0057|Irena Hlobilová|Pře­rov|2|19

0066|Jaroslav Králík|Újezdec|2|19

0035|Ivo Navrátil|Přerov|2|19

0033|Roman Stoklasa|Přerov|2|19

58. místo

0078|Miroslava Kociánová|Pře­rov|11|17

0071|Jiří Volf|Hranice|-1|17

60. místo

0059|Jana Mikulášková|Pře­rov|11|16

0051|Věra Geburová|Přerov|5|16

0016|Alexandra Remešová|Hrani­ce|5|16

0028|Miroslav Strnadel st.|Opatovice|5|16

0044|Stanislav Holaň|Přerov|2|16

0029|Miroslav Strnadel ml.|Opatovice|2|16

0018|Pavel Šuba|Klokočí|2|16

0017|Jana Šubová|Klokočí|2|16

0097|David Kuchař|Hranice|0|16

0049|Vlastislav Navrátil|Osek nad Bečvou|-1|16

0030|Pavel Rovenský|Bělotín|-1|16

0006|Antonín Závodný|Hranice|-1|16

72. místo

0065|Vladimír Bija|Beňov|0|15

73. místo

0042|Lukáš Hlobil|Přerov|5|13

0005|Viktor Chlebík|Bělotín|5|13

0002|Václav Žeravík|Ústí|2|13

0012|Tomáš Klvaňa|Opatovice|-1|13

77. místo

0075|Jan Kovář|Stará Ves|0|12

78. místo

0077|Radek Dokoupil|Přerov|2|11

79. místo

0067|Petr Kavka|Přerov|5|10

0095|Ondřej Uhýrek|Ústí|2|10

0089|Jan Růžička|Přerov|0|10

82. místo

0076|Michal Petráš|Přerov|0|8

83. místo

0022|Radomír Klvaňa|Hranice|2|7

0096|Miloš Surovík|Bělotín|2|7

0024|Jarmila Růžičková|Par­šovice|-7|7

86. místo

0039|Luděk Kovář|Stará Ves|0|5

87. místo

0070|Petr Haša|Hranice|2|4

0025|Hana Růžičková|Par­šovice|2|4

89. místo

0099|David Vladař|Hranice|2|3

90. místo

0100|Alena Peterková|Hra­nice|2|2

0079|Alena Dokoupilová|Přerov|-7|2

92. místo

0090|Martin Kovář|Stará Ves|8|1

93. místo

0073|Petr Gajdoš|Bělotín|0|0

0055|Karel Drnovský|Přerov|-1|0

95. místo

0080|Václav Smolka|Ústí|0|-1

96. místo

0098|David Baďura|Újezdec|-1|-2

97. místo

0086|Martin Jakubec|Ústí|0|-4

98. místo

0087|Aleš Martinát|Hranice|0|-5

99. místo

0056|Lubomír Jurečka|Přerov|-1|-8

100. místo

0041|Jaroslav Skácelík|Přerov|-4|-17