Muži začali soutěžní ročník 2010 / 2011 v Okresní soutěži skupiny B s Horními Nětčicemi, kteří skončili v uplynulé sezoně na 14. (posledním) místě. Ve 4. minutě rozehrával Stryk trestný kop, který skončil v brance soupeře. Když běžela 8. minuta střelil krásnou přihrávku před branku, ale Tomáš Kozák ji nezpracoval. Po faulu na Sýkoru střílel Stryk opět pokutový kop, ale bez efektu.

Ve 30. minutě Drahoš Dán po krásné přihrávce a po třech kličkách, kdy obehrál celou soupeřovu obranu, přidal další gól. Před koncem prvního poločasu zakopl Argan schválně míč a za jeho přečin následovala žlutá karta. Po několika neúspěšných pokusech Nětčic skončila první půle utkání.

V 53. minutě se po přihrávce Stryk rozmáchl a ze třiceti metrů zavěsil na 3:0. Pak se dostala přihrávka ze středu hřiště k Dánovi a ten dal gól do prázdné branky. V polovině poločasu byl po osobním souboji zraněn Stryk. Jeho namožené lýtko si vyžádalo nosítka. Naštěstí nebylo zranění vážné, a tak se po ošetření vrátil zpět do hry. Ke konci utkání byl ještě zraněn Martin Baroš, který dostal křeč do nohy. Závěrem vystřelil Sýkora z pětatřiceti metrů na branku a brankář už nestačil reagovat.

Sestava: Roman Argan (80. Patrik Nejedlý), Radek Bundil, Roman Kubeša, Zdeněk Sýkora, Aleš Martinát, Tomáš Lahoda, Petr Juřica (K), Tomáš Stryk, Martin Baroš, Drahoslav Dán, Tomáš Kozák (kk)

FC Dukla Hranice – TJ So Horní Nětčice 5:0 (2:0)

Branky: Patrik Schwarz 2, David Klvaňa 2, Tomáš Sendler

Sestava: T. Čech, J. Čech, T. Sindler, P. Schwarz, J. Strnad, D. Klvaňa, J. Chrastina