„Doufáme, že to tak bude pokračovat dál. Chceme se dotáhnout nahoru, co nejvíce to půjde. Máme mančaft na to, abychom porazili každého. Ten tým na to má. Půjdeme zápas od zápasu,“ hlásá trenér Všechovic Zbyněk Vinklar.

Ten už má k dispozici i hvězdného Marka Heinze. Bývalý reprezentant zatím naskakuje po problémech s kolenem do hry spíše jako žolík. Proti Hněvotínu odehrál 26 minut, v Rapotíně si střihl desetiminutovku.

Mnohem výraznější postavou je zatím zimní posila Všechovic Adam Hrdlička. Ten do týmu přestoupil z třetiligové Odry Petřkovice, fanoušci jej mohou znát také z jeho divizního působení v Hranicích. Proti Hněvotínu se uvedl hattrickem a dvěma asistencemi.

Herně však kouč Tatranu stále vidí nedostatky. „První zápas se nám celkem vydařil, co se týče prvního poločasu. Druhý už byl slabší. Utkání s Rapotínem možná trošku ovlivnil silný vítr, ale herně nám to vázlo. Bylo to uspěchané. Dostávali jsme se do vyložených šancí, ale máme pořád na čem pracovat,“ zrekapituloval Vinklar.

Jedním ze šlágrů 17. kola soutěže bude duel Tatranu s přerovskou Viktorkou. Boj pátého se čtvrtým rozhodně naznačí, jak na tom oba celky na jaře jsou. Přerov stále myslí na návrat do divize, Všechovice na domácí půdě budou chtít potvrdit výbornou formu. Utkání je na programu v neděli od 15.30 na hřišti Tatranu.

„Budeme se připravovat jako na každý zápas. Třikrát týdně trénink, dobře se naladíme, nemáme důvod být v negativní náladě, atmosféra v týmu je dobrá. Doma si to s nimi rozdáme a uvidíme, kdo bude lepší,“ uzavřel Zbyněk Vinklar.

TJ Jiskra Rapotín – Tatran Všechovice 0:1 (0:1)

Branka: 20. Bayer. Rozhodčí: Šteier – Kylar, Hubený. ŽK: Šlesinger, Mošonec (oba Rapotín). Diváci: 160.

Všechovice: Konečný – Dluhoš, Bayer, Pavela, Sehnálek – David Šindelek (63. Hulman), Kelnar, Plešek (83. Heinz), Hrdlička – Uhlíř (90. Josef Šindelek), Rolinc (55. Hrabovský). Trenér: Zbyněk Vinklar.