Ani jeden z týmů se střelecky neprosadil, a tak si soupeři body rozdělili rovným dílem.

Již v třetí minutě se dostal do vyložené šance domácí Vavřík, ale svou příležitost neproměnil. Tentýž hráč se ocitl i ve druhé gólové situaci, ale opět bez efektu.

Ještě Bušina mohl ohrozit brankáře, ale jeho střela ze sedmi metrů neměla žádnou razanci a skončila v rukou brankáře. To bylo ze strany domácích v prvním poločase vše. Brumov hrál organizovaněji zejména ve středu obrany. Záložní řadu skvěle dirigoval bývalý ligista Lysáček.

Tento nejlepší hráč na hřišti byl při standardních situacích dobře hlídán Dohnalem, ale v poli působil velice jistě. I soupeř si vytvořil gólové šance. V 10. minutě nastřelil břevno a největší příležitost spálil před odchodem do kabin, kdy netrefil prázdnou branku.

Druhý poločas začal oboustranně svižněji a pohledné akce se střídaly na obou stranách. Postupně však hra upadala do průměru a ani střídání nepřineslo zvrat ve výsledku. I když nutno říci, že v závěru utkání měly Hranice obrovské štěstí. Hosté sice dopravili míč do sítě, ale pro jasný ofsajd nebyl uznán.

SK Hranice – FC Elseremo Brumov 0:0

Sestava SK Hranice: Majer – Modelský, Kufa, Michálek, Kuchař – Ferenc (78. Kundrát), Král, Bušina, Vavřík – Juřica (66. Pulkert), Dohnal.

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždějí hraničtí fotbalisté v sobotu 18. října na půdu Dolního Benešova.

(skH)