Domácí si mohli případným vítězstvím v tomto utkání vytvořit záchrannou pojistku v soutěži.

Avšak Hranice svým výkonem potvrdily, že i když oslabené, nepřijely prohrát.

TJ EPO Frenštát p. R. - SK Hranice 1:1 (1:0)

Úvod zápasu patřil domácímu celku, který se křižnými míči na nabíhající krajní záložníky dostával k šestnáctce soupeře, avšak bez zakončení. Jenže první střelu na hranickou branku vyslal v 15. minutě Anastazovský, a to hlavou do vlastní sítě.

O deset minut později měl obrovskou šanci domácí Rybařík, když sám postupoval vstříc druhému zásahu do černého, ale obrovskou šanci neproměnil. To už však Hranice postupně začaly mít více ze hry.

Na konci první půlhodiny hry se zranil hostující brankář Majer a nahradil ho Chrástecký, jenž nastoupil na jaře poprvé. I přes obavy nutno podotknout, že se svého úkolu zhostil na výbornou.

Závěr poločasu patřil Hranicím. Ty si vytvořily dvě brankové situace. Nejprve Bušina z deseti metrů nastřelil gólmana, a poté neuspěl ani Dohnal, když pálil nad. Obraz hry se nezměnil ani po změně stran, kdy se hrál za neustálého deště celkem slušný fotbal s patřičným nasazením.

V závěru hosté svůj tlak vystupňovali a v 82. minutě jim byl odměnou vyrovnávací gól, který po centru Dohnala vstřelil aktivně hrající Vavřík. V závěru si sice obě družstva vytvořila brankovou situaci, avšak pokud se týče vývoje zápasu, nerozhodný výsledek je spravedlivýmvyjádřením sil.

Branky: 15. vlastní - 82. Vavřík.

Sestava SK Hranice: Majer (30. Chrástecký) - Anastazovský, Král, Richter, Pančochář - Bušina (70. Chrastina), Málek, Verchola, Modelský - Vavřík (87. Bočan), Dohnal.

„Před zápasem proti zkušenému soupeři nám takřka nikdo příliš šancí nedával, ale i přes nepřízeň ve vývoji utkání hráči prokázali svoji kvalitu a po zásluze jsme si odvezli bod. Škoda jen, že takové výkony nejsme schopni zrealizovat před domácím publikem,“ řekli Radek Průcha a Lubomír Kubica, trenéři hranických fotbalistů.