Kozlovice/Opatovice -Dalšími dvěma koly pokračoval krajský přebor Olomouckého kraje v kopané.

6.5.2008

Ilustrační fotoFoto: Pavel Vymětalík

Šternberku dovezli tři body, ale doma poté o dva přišli, když remizovali s posledními Opatovicemi.

Hosté nastoupili opět s Kadlecem v brance a s Mánkem ve středu pole, čili v nezměněné sestavě z minulého kola, i když na lavičce náhradníků se po zranění objevili Jedelský, Kocfelda, ale také Matějov.

FK Šternberk - FK Kozlovice 1:3 (1:2)

Domácí začali dosti živelně útočit do zabezpečené obrany Kozlovic a nedařilo se jim ve středu pole, kde pětičlenná záloha hostí s Kramplou a s běhavým, čím dál lépe hrajícím Šolínem, udržela lépe míč na kopačkách a dostávala se do šancí.

Po faulu na Kubu zařídil vedení Krampla po standardní situaci, když míč z jeho kopačky skončil v síti. Tento gól nabudil Šternberk ještě více a po nedorozumění a špatné rozehrávce domácí vyrovnali.

Vývoj zápasu poté ovlivnila situace, při které byl za hrubý zákrok v pokutovém území ve 40. minutě vyloučen domácí stoper Šíp. Pokutový kop tentokrát zcela jistě proměnil Vyplel a poslal hosty opět do vedení.

Po změně stran naskočil za zraněného Kubu na hrot Matějov a byl poměrně překvapením pro novou trenérskou dvojici Skopal - Štěpaník. Druhý poločas byl fotbalově chudobný, bez nahrávky, bez pohybu a domácí jen bezzubě útočili.

Až konec přinesl zlepšení, a to ještě řada šancí Kozlovic nebyla využita, až v 79. minutě Matějov po samostatné akci zvýšil na konečných 3:1.

Branky: 25. Hlaváček - 15. Krampla, 40. Vyplel z pen., 79. Matějov.

FK Kozlovice - FKM Opatovice-Všechovice 0:0

Domácí nastoupili opět bez pěti zraněných hráčů, mezi kterými byl i Kuba, jenž má po utkání ve Šternberku pohmožděné rameno.

V prvním dějství se nic moc nedělo. Po příchodu z kabin měl dobrou šanci Krampla, ale jeho střela skončila jen na boční síti. Všechny body si nakonec mohli odvézt zachraňující se hosté, ale Klvaňa v koncovce zklamal a utkání tak skončilo bezbrankovou remízou.

(fkK)

6.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

Během pondělní noci museli hasiči na Přerovsku vyjíždět k desítkám událostí, které způsobit silný vítr
8

Přerovskem se prohnal silný vítr, shazoval stromy a zvedal střechy

Srážka fordu se seatem u Kozlova
7

Dvě dívky se zranily při těžké srážce fordu se seatem

Podruhé narozen pod koly tramvaje a padlý symbol Vánoc: nejlepší videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 11. prosince 2017.

Cementáři na rozjetou Plzeň nakonec nestačili

Pouze jednu branku ztráceli házenkáři Hranic po prvním poločase duelu s favorizovanou Plzní. Ve druhé půli ovšem přišel devítiminutový výpadek, během nějž se Cementáři nedokázali střelecky prosadit, Talent tak mohl získat klíčový náskok.