Do Kozlovic přijely Mikulovice a po závěrečném hvizdu se body dělily. Kozlovickým se v podzimní části zatím moc nedaří a každý, hlavně domácí zápas, je velmi důležitý k získání tolik potřebných bodů.

Proto i toto utkání, ve kterém kozlovičtí fotbalisté nastoupili kromě Mánka v brance již kompletní, mělo jednoznačný cíl bodovat.

Zpočátku se zdálo, že se domácí tým chytil, ale dvě vyložené šance Vrby zůstaly nevyužity a Mikulovice pod taktovkou vynikajícího Onciula začaly Kozlovice přehrávat pohybem a lepším držením míče. Šance, které si vytvořily, však neproměnily, a tak přišel trest.

V poslední minutě první půle Vrba nádherně obešel brankáře Pastucha a z těžkého úhlu skóroval. Ve druhém dějství se staly dvě podstatné věci. Z trestného kopu v 56. minutě vyrovnal Karakasidisem, když si brankář Kadlec špatně postavil zeď.

FK Kozlovice - FC Trul Mikulovice 1:1 (1:0)

Domácím se podařilo Kubou v závěrečném náporu skórovat, ale k úžasu všech přítomných po signalizaci pomezním hlavní rozhodčí Rýpar branku neuznal. Za velmi chladného počasí se na fotbal do Kozlovic přišlo podívat téměř dvě stě diváků.

(koz)